Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenija spet nazadovala pri korupciji

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

XDONA1 sporočil: 1.160
[Glavni forum] Tema: Slovenija spet nazadovala pri korupciji
[#3015327] 31.01.23 17:56 · odgovor na: bigl (#3015325)
Odgovori   +    1
[bigl]
> [XDONA1]
> > [bigl]
> > Itak JJ obdeluje vsak, ki želi delati politično kariero, tako da vas je mnogo preveč. Že dolgo nazaj sem nehal verjeti tem lažem na laži, s katerimi obvaldujejo Slovenijo. Ampak ljudje so vedno bolj osveščeni .....Lep dan.
>
> Jaz politično kariero? Ustrelil si mimo... Slike ne lažejo, povejo več kot tisoč besed. In če kdo tukaj laže in trobi je to Nova24.
> Ljudje smo vedno bolj osveščeni, se strinjam, razen nekaterih tukaj na forumu, ki še vedno živite v pravljici :)
> lp

Vseeno žalostno. Ejej, kruta realnost so laži, žal eni nimajo niti prilike drugega kot verjeti MSM. Pač verjemite v kar so vas prepričali z nenehnim laganjem. Slike...ne se hecat. Glede Nove24 pa imate priliko, da jim dokažete, da lažejo. Bi, bo šlo? Imajo odprto linijo za gledalce, da povedo kar mislijo. Res so dobri v razkrivanju te teme. Lep dan.
Jaz ne verjamem ne MSM, ne Novi24, ampak mislim, da sem kolikor toliko sposoben izluščiti bistvo. Zame je zelo temeljit lakmusov test to, da je nek medij sposoben kritike in enih in drugih. Če pa je medij tak, da časti ene in blati druge, potem to še zdaleč ni uravnotežen medij.

Pa naj te morda vprašam, šteješ tudi Wikipedijo za komunajzarsko??:
sl.wikipedia.org/wiki/Nova24TV

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3015327

Strani: 1

primvla sporočil: 692
[Glavni forum] Tema: Slovenija spet nazadovala pri korupciji
[#3015342] 01.02.23 07:59 · odgovor na: XDONA1 (#3015327)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: primvla 01.02.2023 08:01
wikipedia je vzorcen primer komunajzarstva!
en.wikipedia.org/wik.../Wikipedia
v svojem prvem stavku!!!

Strani: 1