4 ure
Slovenski prevozniki lani bolj dejavni in tudi bolj učinkoviti
5 ur
Portugalska tovarna, kjer se vrstijo generacije delavcev
5 ur
Najbolj brani članki danes
6 ur
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi 1
7 ur
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
8 ur
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
8 ur
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
8 ur
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
8 ur
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
8 ur
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 3
9 ur
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
9 ur
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
9 ur
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 3
9 ur
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
10 ur
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
10 ur
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
11 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
12 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
12 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
12 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.189
Zadnja sprememba: crt 30.01.2023 22:28
> ... ironijo sem uporabil, ker imamo doma že leta potenciale načitanosti in umirjenosti ter normalnosti (Pahor, Virant, Bratušek, Cerar, Šarec, Golob...) pa nekak ne gre pol tko, kot si je kdo predstavljal prej...
malo me bolijo oci zaradi kombinacij bratusek-nacitanost, sarec-umirjenost :)

ce glasujes za nekoga zato, ker si proti onemu drugemu, potem bos pac dobil to, da ne bo izvoljen tisti drugi. saj je ja to bil glavni cilj. v koliksni meri pa bos res dobil nekaj povsem drugega oziroma koliko ti bo vsec tisto, kar bos dobil - to pa je loceno vprasanje brez apriori odgovora.

osebno sem od nastetih glasoval za viranta, o tem sem tedaj napisal clanek; vkljuucno s tem, da je za racunati tudi z razocaranjem, vendar da po moje iz slovenske vrece v tistem casu boljsega kandidata zame ne bo. sem sel obnoviti spomin, tekst je ok, ne bi danes nicesar spreminjal. kar seveda v bistvu ni ok - je zalostno, ker pomeni, da ni okolje vsaj iz moje perspektive odtlej slo nic naprej. morda bom imel priloznost ponoviti z logarjem.

www.finance.si/33061...so-mi-vsec

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3015257

Strani: 1

FIN-379669 sporočil: 7.966
Črt, ta imena sem omenil, ker so nam jih mediji kot take prodali pred volitvami. Potem smo jih ljudje med mandatom bolje spoznali in rating je šel rapidno dol.
Govorim o tem, da ljudem se ponuja pred volitvami neka zgodba, ki se kasneje 95% izkaže za delno ali v celoti lažno.
POP TV je velik kamen spotike v Slo. Meša štrene, dviguje nekoga brez realnih kompetenc v nebo... in o tem bi se morali ljudje pogovarjati.

Boš rekel, da itak 45% ljudi gre na volitve. Ja, stranka abstinentov zmaga.

Je pa zanimiva tema, ker imam prijatelje, aka visoko načitane, pa vedno znova padejo na te fore, kdo aka nekdo s potencialom, ker mu to POP TV proda. Moč tega medija se pri nas zelo podcenjuje. Imajo način, pogruntan, kako vplivati na ljudi.

Seveda večina njih zgodbicam verjame le delno, z rezervo... a glej, že leta jim ratuje nekoga dvigniti ali spustiti.

Tu ne omenjam Nedeljca ali Mladine, za katera se ve, kam spadata, ali Demokracijo ali Noro tv...

Strani: 1