Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-379669 sporočil: 7.959
Zadnja sprememba: FIN-379669 29.01.2023 18:52
No, pa vendarle se miselni svet premika...hvala bogu sva našla skupni point.

Edinole Pavlova ugotovitev, da bo kot predsednik uvedel law and order v državo... ki je bila že ka nekaj let zgled po tem za mnoge druge podobne države (tudi za nas?)... in to s kompetencami reprezentančnega predsednika?...

... hmm, vidiš, me spominja na novodobnega PR politika: Pred mano je bilo marsikaj narobe, sedaj bom uredil. Pirc Musarjeva , ki je kompetetnta s tega področja, kolikor vem, kaj takega ni trdila, jahajoč skozi kampanjo.

To pišem, da glih ne boš mislil, da na svoje kronske iztočnice pozabljam...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3015171

Strani: 1

crt sporočil: 27.170
osebno jemljem neko piar prsenje, s smislom ali brez, kot statisticno normalni del delovanja volitev; in to prej jemljem kot vednodobno kot pa prav novodobno lastnost. komot obstajajo tudi posamicni protiprimeri (npm ti ne znam komentirati, ker nisem tolko spremljal), ne pricakujem pa tega kot baseline.

sicer imam sorodnike tudi na ceskem (jebiga, karkoli primes, evo nas :) in je moj vtis, da je njihov vtis, da kakor je babis v karieri marsikaj prihvatiziral, je imel podoben odnos do drzave in da ga res ne bi imeli kjerkoli blizu kakrsnekoli oblasti.

zdruzeno z onim, kar ga je babis zunanje in notranje politicno kronsko usral glede nata, bi osebno rekel, da so bile te volitve predvsem, a se da voliti za koga, ki zgleda nekako normalen, cim bolj po jusu in ni babis in avanturist. bil je na voljo taksen kandidat in je bil izvoljen.

tako da bo po moje 5 min po voltivah (to je zdaj) zelo akademsko vprasanje, ali je kandidat omenjal tudi kaj takega, kar tkoaltko ni v njegovi pristojnosti, komot pa je bilo tudi ze prej.

zdaj seveda... prav vojaka, ki obljublja, da bo naredil red, je zgodovina ze marsikje videla, tako da je tudi to lahko iztocnica, vendar v tem trenutku prevec oddaljena zame. ne pa povsem, ker smo po moje globalno v trendu centraliziranja oblasti.

Strani: 1