47 min
Gradnja hitre ceste od priključka Velenje jug do priključka Slovenj Gradec jug na 3. razvojni osi sever (Oglas)
47 min
Hitra rast števila kibernetskih napadov na mobilne telefone – kako jih zaščititi
52 min
Ste izpeljali odličen B2B e-commerce projekt? Prav vas iščemo!
1 ura
Subvencije za energente: podjetja bi lahko še dolgo čakala na polno izplačilo
2 uri
Quercus: S popolnim vinom za žar lahko v nagradni igri osvojite – žar! (Oglas)
2 uri
Vino tedna: Gevrey-chambertin 1er cru 2019, Joseph Drouhin
2 uri
Vinska klet Metlika ima novo blagovno znamko Jurius
4 ure
(Intervju) Saška Rihtaršič, Danfoss: Vsa Evropa bi se lahko ogrevala z odpadno toploto iz industrije 2
7 ur
Škrabec, Petrič in Južna spet slavijo 1
7 ur
Chris Barton, britanski komisar za trgovino: Uporabite nas. Smo odlična odskočna deska do največjih trgov
13 ur
BMW v najdaljšem slovenskem predoru razkril kupejevskega X2 in največjega minija
13 ur
Električni avtobusi, vodikova centrala in polnilnice v Kranju 5
14 ur
Najbolj brani članki danes
14 ur
Kibernetska varnost postaja glavno poslovno tveganje. Zakaj? (PRO)
15 ur
Tako Gruntek raste z dostavo zelenjave od njive do mize
15 ur
JEK 2: jedrska resolucija v državni zbor po hitrem postopku 3
16 ur
Nepremičninska strokovnjaka o dogajanju v Evropi in Sloveniji
17 ur
Kia EV9 je svetovni avto leta 2024, med zmagovalci še BMW 5, volvo EX30, ioniq 5 N in toyota prius 5
18 ur
Henrik Fisker: v službi oblikoval izjemne avtomobile, kot podjetnik pa že drugič pred bankrotom 5
18 ur
V Poljanski dolini protestno zaprli cesto Gorenja vas-Hotavlje

Strani: 1 2

FIN-379669 sporočil: 7.929
[#3015120] 28.01.23 18:04
Odgovori   +    1
Manekenski general, ki je pogodu Američanom (no tudi Babiš je za Amerigose ok), je zmagal. Pravi, da bo naredil red... jep. Tudi novi premier, ki ga mi imamo, je trdil enako... sedaj se pa čudi, da ga nihče (več) ne obožuje (POP TV ga je prodajal za genija), ampak se čudijo in sprašujejo, katera bo naslednja japijevska ("genialna") poteza...
mar123 sporočil: 1.403
[#3015124] 28.01.23 18:25 · odgovor na: FIN-379669 (#3015120)
Odgovori   +    0
[]
Manekenski general, ki je pogodu Američanom (no tudi Babiš je za Amerigose ok), je zmagal. Pravi, da bo naredil red... jep. Tudi novi premier, ki ga mi imamo, je trdil enako... sedaj se pa čudi, da ga nihče (več) ne obožuje (POP TV ga je prodajal za genija), ampak se čudijo in sprašujejo, katera bo naslednja japijevska ("genialna") poteza...
Glede na to da ne vidim alternative bo se dolgo na oblasti. Logat bi sicer bil alternativa a se jj ne bo da
FIN-379669 sporočil: 7.929
[#3015128] 28.01.23 19:17 · odgovor na: mar123 (#3015124)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: FIN-379669 28.01.2023 19:19
Kot za sedaj kaže, bo zakulisje delalo na projektu, da Logar prevzame lento od Goloba. Kot plan B.

Pogoj je, da se Logar za PR potrebe distancira od JJ-ja, vendar bo po volitvah, če bo volilna aritmetika to terjala, rade volj skočil v objem k političnemu mentorju (JJ-ju) in spregi s SDS.

Logar bo prosperiral, če mu bodo botri Goloba to omogočili in če se bo JJ s tem strinjal.

Obveščeni Frankie že voha dim... pa je že nakazal Logarja kot opcijo.

Gospodarstvo, razočarano nad vodenjem vlade Goloba, bo rade volje podprlo Logarja... toliko bolj, ker bo govoril o nižjih davkih... (malo gremo že v ameriške politične PR vode... davki postajajo predvolilna ali politilna tema, na ketri se kopja lomijo).

No, če mene vprašate... če bo imel Logar dobro ekipo iz gospodarstva, ki bo vedela , kako se Vlada vodi, zakaj pa ne... država to nujno rabi. Sedaj se že dogajajo začetki a la Venezuela, in to ne bo nikam pelalo, razen v vedno bolj nora povišanja plač javnega sektorja, ki bo vse bolj privlačil ljudi iz zasebnega sektorja, ker za 1,8 jurja na mesec premetavaš papirje... brez odgovornosti, nato pa naslednjih 30 let plača samo raste in raste.
murje sporočil: 5.120
[#3015129] 28.01.23 19:51
Odgovori   +    2
Glede na vojnogeopolitično situacijo v EU drugega sploh ni bilo za pričakovati...
hostamox sporočil: 8.460
[#3015130] 28.01.23 19:52 · odgovor na: FIN-379669 (#3015128)
Odgovori   +    1
Pa ti dejansko misliš, da bi en človek kaj spremenil.
V istem sestavku omenenjas tako gospodarstvo in botre ozadja.
Po moje je vseeno kdo je na oblasti, glavno je da prihaja svež veter in se skrbi za določeno poštenost.
crt sporočil: 27.121
[#3015132] 28.01.23 21:23 · odgovor na: FIN-379669 (#3015120)
Odgovori   +    7
Manekenski general
je bil v elitni padalski enoti v bosni in reseval francoze...

newsinfrance.com/for...president/

(ne se sekirat glede "bil je v partiji", tudi babis je bil, samo da pri vsem denarju nima za ogledalo :)
hostamox sporočil: 8.460
[#3015133] 28.01.23 21:34 · odgovor na: crt (#3015132)
Odgovori   +    2
Takole čez palec je Jj dosti večji komunist kot tale, kljub Jj mešanju dreka proti komunizmu.
General se je dokazal v realnih okoliščinah, škoda da mora to povedat crt jakhel :) in ne zurnalizem.
crt sporočil: 27.121
[#3015134] 28.01.23 21:39 · odgovor na: hostamox (#3015133)
Odgovori   +    4
tudi ko je babis ratal premier, sem moral jaz pisat o tem, da je rdeci direktor, prihvatizator in da je se vedno zgodba, da je bil tudi sodelavec ceske udbe, tak da sem vajen :))
crt sporočil: 27.121
[#3015141] 29.01.23 08:01 · odgovor na: crt (#3015134)
Odgovori   +    3
se malo na ceske volitve...

babis je v bistvu bil na tem, da tudi politicno ponovi orbana in ga je to odlocno odneslo

www.euractiv.com/sec...-comments/
Endimion sporočil: 10.251
[#3015142] 29.01.23 08:25 · odgovor na: crt (#3015141)
Odgovori   +    1
Bi si mislil gkede na to, da je najbrž spomin na praško pomlad 1968 pri nekaterih čehih še kako živ...
FIN-379669 sporočil: 7.929
[#3015143] 29.01.23 09:49 · odgovor na: crt (#3015132)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: FIN-379669 29.01.2023 09:50
Jep, v Bosni je reševal francoske vojake... ki jim je grozil nekdo, da jih bo likvidiral...

... ne bluzi. To je spet neka kvazi podobna zgodba kot je bila zgrajena okoli Goloba.

Btw, v Bosni ni bilo nobenih relevantnih spopadov med modrimi čeladami in srbsko ali drugo vojsko.

Bila je zgodba, ko so se Francozi znašli v navzkrižnem ognju med Hrvati in Srbi, nato je uletel tale Čeh, profesionalni vojak, da se pogaja z obema stranema, ker so njemu še najbolj zaupali vojskujoči in je opravil svoje delo, brez izstreljenega naboja:

Še iz uradnega vira nekako je tako: en.wikipedia.org/wik...Karin_Base

"Once the unit reached the place, Pavel had to negotiate with Serbian commander to allow Czech-Slovaks to evacuate Frenchmen.[8] Croatians launched artillery fire when Czech-Slovaks were allowed in Golesh forcing Pavel to call the French liaison officer, who was an observer in the Croatian staff, and told him that Croatian artillerymen should stop. Croatians then stopped firing. Another group was trapped under artillery fire near Drače on a beach. Two French soldiers were killed there.[4] 30 soldiers were located in Karin base itself."

Hvala bogu, da je tako, vendar to nima zveze z Rambo manekensko podobo, ki je zanimiva za kamero.

(Ko si Črt napisal ono provokacijo (aka medijsko dejstvo), so te všečkali, ker se jim dopade zgodba, ker ljudje menijo, da so na Zahodu res sami Ramboti... in sedaj bodo Čehi pod njim doživeli red in disciplino, ker tega doslej niso imeli...jep, sploh nismo vedeli, da so bili doslej država v razsulu,s edaj jih bo na prava pota postavil češki Sly.)
Endimion sporočil: 10.251
[#3015146] 29.01.23 10:27 · odgovor na: FIN-379669 (#3015143)
Odgovori   +    0
Alzo... po Tvoje si najbrž najvišja odlikovanja zaslužijo le hudokurčneži s pokalicami?)

Precej takih kudokurčnežev, tako z ene, kot druge strani, je skuhalo pizdarijo v Ukrajini. Pa da onega vožda v Kremlju sploh ne omenjam.

Precej takih kudokurčnežev, tako z ene, kot druge strani, je skuhalo pizdarijo na Balkanu pred 30 leti. Pa da onega vožda v Beogradu sploh ne omenjam.

Bi bil pazljiv s tem. Legij časti je bilo tujcem bolj malo potalanih. Oziroma na Elizejskih Poljanah jih ne talajo kot bonbone.
bigl sporočil: 18.363
[#3015148] 29.01.23 10:40
Odgovori   +    1
Imajo vsaj predsednika z vrednotami. Pri 61ih pa upokojen? Lep dan.
crt sporočil: 27.121
[#3015149] 29.01.23 10:43 · odgovor na: FIN-379669 (#3015143)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: crt 29.01.2023 11:11
Jep, v Bosni je reševal francoske vojake... ki jim je grozil nekdo, da jih bo likvidiral...
... ne bluzi. To je spet neka kvazi podobna zgodba kot je bila zgrajena okoli Goloba.
sam si podal trditve, kakrsnih jaz nisem, in sam si si odgovoril, da ne bluzi. ni kaj dodati, lahko se samo strinjam.

(za vse ostalo so tu podeljevalci medalj - francozi in vaclav havel)
Hvala bogu, da je tako, vendar to nima zveze z Rambo manekensko podobo, ki je zanimiva za kamero.
zakaj se ti prikazuje rambo (kot ze zgoraj), ne vem, to se zmeni s sabo. meni stric zgleda priblizno kot sean connery. jasno je, da je kot taksen zelo vsecna javna figura. jasno je tudi, da je protikandidat naredil politicni harakiri (na nekaj podlage), tako da je taksen ali drugacen izgled samo se cesnja na torti.

mogoce se glede tega dela:
Btw, v Bosni ni bilo nobenih relevantnih spopadov med modrimi čeladami in srbsko ali drugo vojsko
v ekipi sta do evakuacije bila dva, kot pravis, nerelevantno mrtva francoza, kasneje pa je bilo se nekaj takih, kot pravis, nerelevntnih primerov, recimo - Bosnian Serb rebels continued to hold more than 200 U.N. soldiers hostage Saturday, and three French peacekeepers were killed after pitched battles with Serbs who captured a U.N.-held bridge near the center of the Bosnian capital, Sarajevo.

imam sorodnike v sirsi druzini iz bosne, oziroma jih vec nimam, ker jih je vojna pojedla. tako da prosim ne tako zlahka z bosno samo zato, ker ti nekdo ne pase.
hostamox sporočil: 8.460
[#3015150] 29.01.23 11:24 · odgovor na: crt (#3015141)
Odgovori   +    0
Tole pa je bil fail.
Toliko pa moramo bit evropejci složni, če nas že zavezuje isto pravo, da je napad na članico napad na EU.
hostamox sporočil: 8.460
[#3015151] 29.01.23 11:32 · odgovor na: bigl (#3015148)
Odgovori   +    4
[bigl]
Imajo vsaj predsednika z vrednotami. Pri 61ih pa upokojen? Lep dan.
Vojak, benificije.?
Tule so vcasih šli eni policisti že po 45, če se prav spomnim.
FIN-379669 sporočil: 7.929
[#3015154] 29.01.23 11:49 · odgovor na: Endimion (#3015146)
Odgovori   +    1
Alzo... po Tvoje si najbrž najvišja odlikovanja zaslužijo le hudokurčneži s pokalicami?)
Nisem govoril o odlikovanjih. Če je rešil francoske vojake s spretno diplomacijo, potem si vsekakor zasluži dobiti odlikovanje. In ga je od Francozov dobil.

Sicer pa že dolgo so moderne vojne štele na visokem in zakulisnem nivoju in ne plod hudokurčežev. S tem zapisom si pokazal nivo intelekta. Žal vse manj razumeš.

Kar se tiče tega, da je bil del elitnih enot... jep je bil, verjetno zaslućeno, vendar tudi elitne enote v divji vojni nimajo kaj več prosperitete kot redne in usposobljene.

Stric je bil tam v Bosni le opazovalec in mediator. Saj to pa je vloga modrih čelad, mar ne? In se izkazal. Pa smo spet pri odlikovanju Francozov. Kapiš?
FIN-379669 sporočil: 7.929
[#3015155] 29.01.23 11:58 · odgovor na: crt (#3015149)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: FIN-379669 29.01.2023 12:05
OK, jaz ga danes vidim v manekenski vlogi, iz CV ga ne vidim kot del dokazane vojaške elite iz realnih vojnih scenarijev, kjer se aktivno bojuje (pač aktualna tema...), ti si komentiral, da si zasluži več spoštovanja, ker je reševal Francoze.
Noben problem, mu ga dajem, ampak Črtomir "ta pametni"... poglej, potlej je stric eliten krizni pogajalec, ne pa morda eliten vojni specialec...
... in od tu, iz teh nians so ratale špkeluacije (o niansah)... kolaterelna škoda je Endy, ki mu je odneslo pokrovko in si vrti film, ki ga ni.
Ja, evo, malo poprovociraš in že je dren... enim se odpne... tako pride do vojne, ja... ker se ne obvladajo...
... gremo dalje, nič slabega nisem mislil. No, to če prebereš že v prvem postu, boš tudi razbral.

(Da gremo še v paralelne vode. Zame je eliten borec tisti, ki se res fajta v kletki, ne pa stric z našitkom 7. dan, ki se meče po blazinah že vse življenje. Nekaj takega sem mislil, tako za paralelo. Ampak ja, spet smo lahko pri niansah.)
crt sporočil: 27.121
[#3015158] 29.01.23 12:20 · odgovor na: FIN-379669 (#3015155)
Odgovori   +    3
OK, jaz ga danes vidim v manekenski vlogi, iz CV ga ne vidim kot del dokazane vojaške elite iz realnih vojnih scenarijev, kjer se aktivno bojuje (pač aktualna tema...), ti si komentiral, da si zasluži več spoštovanja, ker je reševal Francoze.
Noben problem, mu ga dajem, ampak Črtomir "ta pametni"... poglej, potlej je stric eliten krizni pogajalec, ne pa morda eliten vojni specialec...
... in od tu, iz teh nians so ratale špkeluacije (o niansah)... kolaterelna škoda je Endy, ki mu je odneslo pokrovko in si vrti film, ki ga ni.
stroc je bil vodja elitne padalske enote in ta je bila poslana resiti obkoljene francoze. to in link na clanek z nekaj vec zgodbe je vse, kar sem navedel.

da si na podlagi takratnega dogajanja zasluzi spostovanje oziroma odlikovanje, sta se odlocila francoski in ceski predsednik. nista prisla na idejo reci kurc pa tak specialc, kje je pa streljacina??

vse ostalo je tvoje ugovarjanje, da saj se pa ni dogajalo tisto, za kar sploh ni nihce trdil, da se je. torej - sprejmi svoj lastni nasvet in si ne vrti filma, ki ga ni.
bigl sporočil: 18.363
[#3015159] 29.01.23 13:09 · odgovor na: Endimion (#3015146)
Odgovori   +    1
[Endimion]
Alzo... po Tvoje si najbrž najvišja odlikovanja zaslužijo le hudokurčneži s pokalicami?)

Precej takih kudokurčnežev, tako z ene, kot druge strani, je skuhalo pizdarijo v Ukrajini. Pa da onega vožda v Kremlju sploh ne omenjam.

Precej takih kudokurčnežev, tako z ene, kot druge strani, je skuhalo pizdarijo na Balkanu pred 30 leti. Pa da onega vožda v Beogradu sploh ne omenjam.

Bi bil pazljiv s tem. Legij časti je bilo tujcem bolj malo potalanih. Oziroma na Elizejskih Poljanah jih ne talajo kot bonbone.
Odlikovanje legija časti zahteva za dodelitev čas, menda najmanj 20 let častnega opravljanja funkcij kandidata v civilu in v vojski. V vojnah je to zgleda skrajšano na uspešnost.. posredovanja.....V primerjavi s tem generalom je imel slavni Marcel Proust kar zahtevnejšo pot in postopek, pa je za Francoze neprimerno pomembnejši od omenjenega. Ampak ta nagrada je res prej redka, kot pogosta. Lep dan.
crt sporočil: 27.121
[#3015161] 29.01.23 13:22 · odgovor na: crt (#3015158)
Odgovori   +    5
... sem pa se dodatno razmisljal po tvoji iztocnici, da ce si dosegel cilj drugace kot z ognjeno silo, potem da baje nisi taprou specialc, temvec dober hostage negotiator (ker se to kao izkljucuje, o cemer se sicer ne strinjam, pa ni bistveno) -

no in sem pomislil: pa saj to je se boljse. biti dokazan hostage negotiator je za moje pojme odlicna predpriprava za vodilnega politika, se zlasti pa v sedanjem casu in razmerah.

tako da hvala za tvojo pripombo, na podlagi nje sem se bolj vesel tega, kako so cehi izbrali.
lojze1 sporočil: 755
[#3015162] 29.01.23 13:30 · odgovor na: hostamox (#3015133)
Odgovori   +    3
Kaj je to, kar karakterizira Janšo kot komunista? In ne argumentirati z nekim dijaškim obiskom Jajca.
hostamox sporočil: 8.460
[#3015165] 29.01.23 15:55 · odgovor na: lojze1 (#3015162)
Odgovori   +    3
[lojze1]
Kaj je to, kar karakterizira Janšo kot komunista? In ne argumentirati z nekim dijaškim obiskom Jajca.
Članstvo v zkj, študij na rdečem faksu, avtoritarno vodenje stranke, "likvidacije" dobrih kadrov in nagrajevanje kimavcev, dozivotno vodenje stranke.
0531Zavar sporočil: 1.219
[#3015169] 29.01.23 17:28
Odgovori   +    0
No, to je pa fajn novica za vse bivše pripadnike vojaških sil... :)
Dopuščam pa tudi možnost, da človek, četudi je generl, pametno razmišlja .)
FIN-379669 sporočil: 7.929
[#3015171] 29.01.23 18:52 · odgovor na: crt (#3015161)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: FIN-379669 29.01.2023 18:52
No, pa vendarle se miselni svet premika...hvala bogu sva našla skupni point.

Edinole Pavlova ugotovitev, da bo kot predsednik uvedel law and order v državo... ki je bila že ka nekaj let zgled po tem za mnoge druge podobne države (tudi za nas?)... in to s kompetencami reprezentančnega predsednika?...

... hmm, vidiš, me spominja na novodobnega PR politika: Pred mano je bilo marsikaj narobe, sedaj bom uredil. Pirc Musarjeva , ki je kompetetnta s tega področja, kolikor vem, kaj takega ni trdila, jahajoč skozi kampanjo.

To pišem, da glih ne boš mislil, da na svoje kronske iztočnice pozabljam...
crt sporočil: 27.121
[#3015185] 30.01.23 08:04 · odgovor na: FIN-379669 (#3015171)
Odgovori   +    2
osebno jemljem neko piar prsenje, s smislom ali brez, kot statisticno normalni del delovanja volitev; in to prej jemljem kot vednodobno kot pa prav novodobno lastnost. komot obstajajo tudi posamicni protiprimeri (npm ti ne znam komentirati, ker nisem tolko spremljal), ne pricakujem pa tega kot baseline.

sicer imam sorodnike tudi na ceskem (jebiga, karkoli primes, evo nas :) in je moj vtis, da je njihov vtis, da kakor je babis v karieri marsikaj prihvatiziral, je imel podoben odnos do drzave in da ga res ne bi imeli kjerkoli blizu kakrsnekoli oblasti.

zdruzeno z onim, kar ga je babis zunanje in notranje politicno kronsko usral glede nata, bi osebno rekel, da so bile te volitve predvsem, a se da voliti za koga, ki zgleda nekako normalen, cim bolj po jusu in ni babis in avanturist. bil je na voljo taksen kandidat in je bil izvoljen.

tako da bo po moje 5 min po voltivah (to je zdaj) zelo akademsko vprasanje, ali je kandidat omenjal tudi kaj takega, kar tkoaltko ni v njegovi pristojnosti, komot pa je bilo tudi ze prej.

zdaj seveda... prav vojaka, ki obljublja, da bo naredil red, je zgodovina ze marsikje videla, tako da je tudi to lahko iztocnica, vendar v tem trenutku prevec oddaljena zame. ne pa povsem, ker smo po moje globalno v trendu centraliziranja oblasti.
primvla sporočil: 677
[#3015186] 30.01.23 08:38 · odgovor na: hostamox (#3015165)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: primvla 30.01.2023 08:39
shorturl.at/rwyEQ
FIN-379669 sporočil: 7.929
[#3015254] 30.01.23 21:12 · odgovor na: crt (#3015185)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: FIN-379669 30.01.2023 21:13
Saj bi tudi jaz po kriteriju umirjenosti, samoobvladanosti in retorične normalnosti raje volil Pavla kot Babiša...
... ironijo sem uporabil, ker imamo doma že leta potenciale načitanosti in umirjenosti ter normalnosti (Pahor, Virant, Bratušek, Cerar, Šarec, Golob...) pa nekak ne gre pol tko, kot si je kdo predstavljal prej...
... no je že Kissinger dejal, da so sodobni politiki pozerji brez pravih vzvodov odločanja. To je rekel nedavno on, ne jaz. No, se strinjam z gospodom K... bi rekel Kafka...
Upam, da me Pavl preseneti z delovanjem malo bolj out of the box. Ne preveč, sevede, ravno prav.
crt sporočil: 27.121
[#3015257] 30.01.23 22:19 · odgovor na: FIN-379669 (#3015254)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: crt 30.01.2023 22:28
> ... ironijo sem uporabil, ker imamo doma že leta potenciale načitanosti in umirjenosti ter normalnosti (Pahor, Virant, Bratušek, Cerar, Šarec, Golob...) pa nekak ne gre pol tko, kot si je kdo predstavljal prej...
malo me bolijo oci zaradi kombinacij bratusek-nacitanost, sarec-umirjenost :)

ce glasujes za nekoga zato, ker si proti onemu drugemu, potem bos pac dobil to, da ne bo izvoljen tisti drugi. saj je ja to bil glavni cilj. v koliksni meri pa bos res dobil nekaj povsem drugega oziroma koliko ti bo vsec tisto, kar bos dobil - to pa je loceno vprasanje brez apriori odgovora.

osebno sem od nastetih glasoval za viranta, o tem sem tedaj napisal clanek; vkljuucno s tem, da je za racunati tudi z razocaranjem, vendar da po moje iz slovenske vrece v tistem casu boljsega kandidata zame ne bo. sem sel obnoviti spomin, tekst je ok, ne bi danes nicesar spreminjal. kar seveda v bistvu ni ok - je zalostno, ker pomeni, da ni okolje vsaj iz moje perspektive odtlej slo nic naprej. morda bom imel priloznost ponoviti z logarjem.

www.finance.si/33061...so-mi-vsec
FIN-379669 sporočil: 7.929
[#3015267] 31.01.23 07:33 · odgovor na: crt (#3015257)
Odgovori   +    0
Črt, ta imena sem omenil, ker so nam jih mediji kot take prodali pred volitvami. Potem smo jih ljudje med mandatom bolje spoznali in rating je šel rapidno dol.
Govorim o tem, da ljudem se ponuja pred volitvami neka zgodba, ki se kasneje 95% izkaže za delno ali v celoti lažno.
POP TV je velik kamen spotike v Slo. Meša štrene, dviguje nekoga brez realnih kompetenc v nebo... in o tem bi se morali ljudje pogovarjati.

Boš rekel, da itak 45% ljudi gre na volitve. Ja, stranka abstinentov zmaga.

Je pa zanimiva tema, ker imam prijatelje, aka visoko načitane, pa vedno znova padejo na te fore, kdo aka nekdo s potencialom, ker mu to POP TV proda. Moč tega medija se pri nas zelo podcenjuje. Imajo način, pogruntan, kako vplivati na ljudi.

Seveda večina njih zgodbicam verjame le delno, z rezervo... a glej, že leta jim ratuje nekoga dvigniti ali spustiti.

Tu ne omenjam Nedeljca ali Mladine, za katera se ve, kam spadata, ali Demokracijo ali Noro tv...

Strani: 1 2