Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.909
Zadnja sprememba: najobj 05.10.2022 13:19
> ... OK, ker si omenil dejansko nacifašistično svinjarijo z več kot 20 tisoč izbrisanimi nič krivimi državljani nekdanje SFRJ, se spomni še na Slovence - dvoličneži slavijo TIGR, pa so se Slovenci pred nacionalnim izbrisom uprli enako kot Rusi v Ukrajini - v času italijanskega fašizma na oni strani meje upload.wikimedia.org..._meja1.JPG , ki jo je kljub angloameriškim "zaveznikom" na mirovni konferenci po vojni, v vojni izbrisal Tito s svojimi partizani ...
>
> P.S.: ker noben ni tako slep kot tisti, ki noče videt in noben ni tako gluh kot tisti, ki noče slišat, bi bilo res boljše, da bi se držal svoje predaje od zadnjič in se ne bi več oglašal ...
No vsaj v tem se pa oba strinjava.

p.s. ne gre za nikakršen dvoboj, ampak enostavno se mi ne da razlagat kompleksne probleme nekomu, ki ima črno-bel pogled na svet. Enostavno nima smisla.
... oh, joj ! ... čuj, če bi ti z vsaj približno podobno konkretnimi primeri probal argumentirat, zakaj sem jaz tako slep kot tisti, ki noče videt in tako gluh kot tisti, ki noče slišat, bi ti vsekakor bil bolj verodostojen, kot si domišljaš, da si ... aja, pa ne mi zdaj o nespremenljivih mejah, ker smo v svoji kratki zgodovini s pomočjo svojih "starejših bratov" jugoslovanskih partizanov Slovenci mejo s Kraljevino Italijo z vojno(!) spremenili prvič in potem s pomočjo svojih "starejših bratov" Nemcev in Avstrijcev mejo SFRJ spremenili s hvalabogu samo 10-dnevno vojno(!) še drugič, ker nas za razliko kot zdaj nacifašistični glumac iz Kijeva hoče z Rusi izrazito večinsko poseljeno ozemlje upload.wikimedia.org...ussian.svg in Rusiji upload.wikimedia.org...%85-en.png izrazito večinsko naklonjenim prebivalstvom, nas Slovence takrat Milošević ni nikamor izganjal in nas ni hotel na silo zadržati v njegovi Srboslaviji ...

P.S.: oni nacifašistični - kaj pa je v luči Slovencev in italijanskega fašizma na tvoji barvni TV "demokratično" skrit poskus iztrebiti 8 milijonov Rusov drugega kot nacifašizem - že več kot pol leta v isto smrdljivo majico oblečeni filmski glumac iz Kijeva opogumljen z orožjem in pod vodstvom NATO pakta do "Endlösung" očitno www.rtvslo.si/svet/v...ugu/642428 ne misli nehat, zato se glede na razpoložljiv "hardware" res bojim, da na moji črno-beli TV prikazane kompleksne probleme sveta ne le meni kmalu ne boš imel komu razlagat, ker ko bo začelo padat - tudi najnovejši ukrajinski sovražnik Elon Musk se z obupnimi poskusi na twiterju tega zaveda - ne bo padalo samo po Ukrajini, ampak bo poleg Rusije padalo - skoraj pol milijarde prebivalcev niti o sankcijah kaj šele o vojni z Rusijo zelo "demokratično" noben nič ne vpraša - po celi Evropi in bo prvič v svetovni zgodovini - obe svetovni moriji sta šli mimo njih - in z atomskim armagedonom še zadnjič padalo tudi po gospodovalnih psihopatih en.wikipedia.org/wik...rticles[6] na oni strani velike luže, čeprav mislijo, da bodo oni tudi tokrat ostali nedotaknjeni ...