Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bigl sporočil: 18.363
Zadnja sprememba: bigl 01.10.2022 14:39
[najobj]
> [bigl]
> Sem že, v predsezoni kupil sezonsko smučarsko karto. Sedaj pa tole.....Naj raje zaprejo sami sebe. Pri virusu prvi v EU pa naj živimo lepo svobodno, brez zapiranja. Tale snop vladnih ljudi ne ve kaj bi počel. Nima plana. Razmišljam. Lep dan.

... eh, bomo pač spet štamfali, kot so - nisem več najmlajši, pa sem kot otrok začel smučat, ko so bile na Pohorju že vlečnice - po pripovedovanju starejših takoj po vojni otroci štamfali na "Hruško", kot so v dobrih starih cajtih imenovali bližnji hrib za Tremi ribniki v Mariboru ... ja, kaj še hočeš poleg rekreacije lepšega, kot je obujanje spominov iz otroštva ...

P.S.: res me zanima, če se bodo Avstrijci odpovedali - ne da se mi guglat za točnimi podatki - kakšni polovici BDP-ja, ki ga pridelajo z zimskim turizmom, vsekakor pa bo letošnja zima - če ne bo celo prevroča za smučanje - še zelo zanimiva ... ...
Štamfat ja, kar naj štamfajo predlagatelji. Sicer je pa Avstrija blizu, tam pa o zapiranju lahko samo sanjajo, prej bodo kje drugje ugašali elektriko. Kaj vse neumnega še lahko pričakujemo od ta novih? Lep dan.