Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Nollem sporočil: 965
[Rokc5]
Zelo zanimivo si napisal, ampak meni osebno (kot laiku) se še vedno zdi, za masovnost edina opcija menjava baterij. Pouradjam, če govorimo o masovnosti uporabe. LP
zakaj bi se pogosto vozil na neko oddaljeno "menjalnico", da bi menjal malo baterijo, če lahko veilko (oz. normalne velikosti) poceni polnim 1x tedensko (ali pa še to ne) doma (živimo v bloku)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3004945

Strani: 1

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 29.08.2022 15:26
[Nollem]
> [Rokc5]
> Zelo zanimivo si napisal, ampak meni osebno (kot laiku) se še vedno zdi, za masovnost edina opcija menjava baterij. Pouradjam, če govorimo o masovnosti uporabe. LP
zakaj bi se pogosto vozil na neko oddaljeno "menjalnico", da bi menjal malo baterijo, če lahko veilko (oz. normalne velikosti) poceni polnim 1x tedensko (ali pa še to ne) doma (živimo v bloku)
... eh, ker se bodo ob eksploziji cen tvoji sosedi kmalu začeli čudit, zakaj je na položnici za stanovanje tista cifra za porabo elektrike v skupnih (kletnih) prostorih kar naenkrat tako visoka in bo mogoče komu kapnilo, da si ti - medtem ko oni drago tankajo na tankštelah - svoj električni avto že dolgo polniš na njihov (= skupni) račun ... khmm, ker marsikaj sem že slišal, nisem pa še slišal, da bi štromarji v bloku komu v kleti namontirali posebni števec ...

P.S.: just couldn't resist ...

Strani: 1