Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Od ponedeljka pisanje v forumu le še za naročnike

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
[Servis] Tema: Od ponedeljka pisanje v forumu le še za naročnike
[#2981025] 05.12.21 23:16 · odgovor na: Gustl (#2980786)
Odgovori   +    16
[Gustl]
Ni poslovna skrivnost - cost/benefit dobrega moderiranja je slab. Ce je potrebe po moderiranju malo, kot je to bilo nekaj let, je to znosno. V zadnjem času pa se je ta potreba povecala in to nam/mi ne ustreza.
Sicer je pisalo, da je forum moderiran, opazil pa tega nisem (razen enkrat samkrat, ko je bil moj post izbrisan). V primerjavi s kakšnim forumom MMC, kjer vlada severnokorejski tip cenzure, je (bil) forum Financ pravi otok svobodne besede, In tudi forumaši so (bili) znatno bolj artikulirani in civilizirani, kot na mnogih frugih forumih. Tudi številni tisti, s katerimi se sicer glede nekaterih stvari nismo strinjali.
Morda bo kdaj spet drugače. Forum ima 20+ let in v tem času se je model večkrat spreminjal.
Takrat bodo tukaj neki novi klinci. Me prav zanima, kako bo zdaj izgledal ta forum. Mnogi so pisali zelo tehtne in argumentirane komentarje, iz katerih se je dalo kaj izvedeti. Kakšen me je tudi do solz nasmejal (o sosedu na morju, ki okoli šotora goji paradajze :)) Škoda. Bilo je lepo ampak nobena stvar ne traja večno, če je fajn, pa to velja še toliko bolj.

Ostanite zdravi, pa srečno za naslednje in za nadaljnja leta. Toliko od mene.

Zadnji naj ugasne luč in zapre vrata. Mejte se.