Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Kaj čaka nepremičninski trg Slovenije

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Rokc5 sporočil: 2.857
[Nepremičnine] Tema: Kaj čaka nepremičninski trg Slovenije
[#2938237] 03.07.21 21:04 · odgovor na: Vinci (#2938224)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: Rokc5 03.07.2021 21:05
Vinci - mislim, da nisi razumel kaj je komentator Vickibedi želel povedati. Na to sem v mojih komentarjih opozarjal tudi jaz. Izraz je mogoče malo hud, jaz bi namesto 'prifuknjeni' uporabil izraz 'iracionalni'. Veliko tega čustvenega iracionalizma je med kupci.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2938237

Strani: 1

Vinci sporočil: 5.933
[Nepremičnine] Tema: Kaj čaka nepremičninski trg Slovenije
[#2938244] 03.07.21 21:35 · odgovor na: Rokc5 (#2938237)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: Vinci 03.07.2021 21:37
[Rokc5]
Vinci - mislim, da nisi razumel kaj je komentator Vickibedi želel povedati. Na to sem v mojih komentarjih opozarjal tudi jaz. Izraz je mogoče malo hud, jaz bi namesto 'prifuknjeni' uporabil izraz 'iracionalni'. Veliko tega čustvenega iracionalizma je med kupci.
Zelo v redu sem razumel. Zakaj je nekdo, ki proba znižati ceno, iracionalen? Zmotilo me je v bistvu, da jih je označil za prfuknjene. To je res višek arogance, da tako označiš kupce, ki nočejo plačati tvoje cene. Ampak zakaj bi bilo iracionalno, da probaš znižati ceno?

Če ima nekdo 200k za nakup nepremičnine, potem ne more plačati 210k. Bo probal scenkati na 200k. Če ne bo uspel, ne bo kupil, ker pač ne more. Ni prfuknjen, ni iracionalen. Kaj mu pomaga cenovno dno, če ima kljub temu premalo denarja? Kupci se tudi odločajo med nekaj nepremičninami in kupijo tisto, kjer dobijo najboljšo ceno.

Kdor mora kupiti, bo naposled kupil. Ostali pa nimajo veze.

Strani: 1