Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Olimpijske igre so greznica

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-171999 sporočil: 1.852
[Glavni forum] Tema: Re: Olimpijske igre so greznica
[#293806] 08.08.08 03:07 · odgovor na: anon-116014 (#293805)
Odgovori   +    0
Kako to misliš sredi noči?
Oglašam se samo takrat, ko je moj glas nujno potreben. Če te je dal MM na filter, ker onesnažuješ forum, to še ne pomeni, da morajo tvoji bedni zapisi ostati brez vsakršnega odziva.
Takšne kot si ti je potrebno neprestano opominjati - si neizobražen kmetavz, delaš kot mezdni delavec, ne pomeniš nič in tvoji zapisi so skrajno omejeni.
Sicer pa bi kolumne moral pisati ti - slogovno si povsem dorasel Alji Brglez. Oba producirata stvari, ki jih na koncu niti sama ne moreta več razvozlati, od tod pa sklepata, da sta ustvarila nekaj silno inteligentnega.
 
p.s. MM mi je rekel tudi, da sem anonimni klovn, lokalni bebček...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 293806

Strani: 1

anon-116014 sporočil: 113
[Glavni forum] Tema: Re: Olimpijske igre so greznica
[#293820] 08.08.08 06:48 · odgovor na: anon-171999 (#293806)
Odgovori   +    3

lecner je napisal(a):
Kako to misliš sredi noči?
Oglašam se samo takrat, ko je moj glas nujno potreben. Če te je dal MM na filter, ker onesnažuješ forum, to še ne pomeni, da morajo tvoji bedni zapisi ostati brez vsakršnega odziva.
Takšne kot si ti je potrebno neprestano opominjati - si neizobražen kmetavz, delaš kot mezdni delavec, ne pomeniš nič in tvoji zapisi so skrajno omejeni.
Sicer pa bi kolumne moral pisati ti - slogovno si povsem dorasel Alji Brglez. Oba producirata stvari, ki jih na koncu niti sama ne moreta več razvozlati, od tod pa sklepata, da sta ustvarila nekaj silno inteligentnega.
 
p.s. MM mi je rekel tudi, da sem anonimni klovn, lokalni bebček...
 Na tvojem mestu bi upošteval mnenje MM, ki je napisal, da si duševni bolnik, pisunček, anonimni klovn in lokalni bebček.Ker imaš res težke diagnoze poišči pomoč strokovnjakov (v bližini vasi Studenec), pa tudi drugod po Sloveniji ti bodo radi pomagali.K sreči ne boš deležen takega ugodja kot v ZDA, za silo bo pa dobro, da bodo malo ustavili tvoje "grandiozne" ideje, da si "genij".
anon-129959 sporočil: 13.643
[Glavni forum] Tema: Re: Olimpijske igre so greznica
[#294296] 08.08.08 17:53 · odgovor na: anon-171999 (#293806)
Odgovori   +    0

lecner je napisal(a):
Kako to misliš sredi noči?
Oglašam se samo takrat, ko je moj glas nujno potreben. Če te je dal MM na filter, ker onesnažuješ forum, to še ne pomeni, da morajo tvoji bedni zapisi ostati brez vsakršnega odziva.
Takšne kot si ti je potrebno neprestano opominjati - si neizobražen kmetavz, delaš kot mezdni delavec, ne pomeniš nič in tvoji zapisi so skrajno omejeni.
Sicer pa bi kolumne moral pisati ti - slogovno si povsem dorasel Alji Brglez. Oba producirata stvari, ki jih na koncu niti sama ne moreta več razvozlati, od tod pa sklepata, da sta ustvarila nekaj silno inteligentnega.

p.s. MM mi je rekel tudi, da sem anonimni klovn, lokalni bebček...

dobro, kaj pomenijo tiste tri pikice ...? torej : anonimni klovn, lokalni bebček, kaj še ?? _ _ _

daj, drugič, ko se nameniš naštevat svoje superlative pa vsaj do konca naštej, a prou ?!_ _ _

aja, a veš, kwa sm pa js tebi reku ?... : https://forum.finance.si/?t=33873&p=3

kako,@lecner, a bi še vedno rad igral "košarko" z mano ??... ;-))))))

Strani: 1