Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Najemno stanovanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

aimon sporočil: 1.924
[Nepremičnine] Tema: Najemno stanovanje
[#2866146] 08.09.20 10:36 · odgovor na: (#2866134)
Odgovori   +    0
[abohte]
... Večina najemnikov si želi opremljeno stanovanje.
Po mojem mnenju si najemniki (ki so prodali svoje stanovanje) želijo neopremljeno stanovanje. Denar imajo, stanovanje si lahko opremijo po svojem okusu. Vendar je teh neopremljenih stanovanj na trgu zelo malo.
... Če boš najemnik 5 let, zakaj te briga, da boš lahko odkupil pralni stroj, ki je že sedaj star 5 let ali 10 let stare stole?
Mene bi brigalo, odkupim staro pohištvo po nizki ceni in vržem proč. Raje to, kot da 5 let gledam 10 let stare stole, ki mi niso všeč.
... dobršen del opreme je prilagojen meram in videzu stanovanja. Oprema, ki paše enemu stanovanju, drugemu ne.
Kupiš pač pohištvo, ki bo primerno tudi za drugo stanovanje. Nekatere omare so široke komaj 50 cm (50 x 222 x 52 cm). Z ozkimi omarami pa lažje kombiniraš. Izbereš belo barvo pohištva, ki bo primerna tudi za majhno stanovanje itd.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2866146

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[Nepremičnine] Tema: Najemno stanovanje
[#2866162] 08.09.20 11:03 · odgovor na: aimon (#2866146)
Odgovori   +    2
Pomoje imas nekaj opcij;

- malo visja primerljiva najemnina, in bos potem na lastne stroske zamenjal samo par stvari ker bo ze sicer lepo opremljeno - in bo lastnik cist happy da si nabavil boljse in bos to tudi pustil noter.

- najames nekaj povprecnega, za premicne stvari najdes shrambo nekje na nekem praznem podstresju ki jih je v sloveniji milijon, in bos premetal nazaj nekdaj nekoc ko ne bos vec zelel biti v najemu.

- divji zahod. Menjas brez razprav kar hoces menjat in fuknes staro pohistvo proc, ko pa bos nekoc sel ven odneses kar hoces odnest, in za tisto omaro in deset let staro sedezno pac lastniku pustis 500 eur varscine in post-it listek "tozi me ce me hoces za 15 let staro pohistvo, pomoje ni vredno vec kot 500 eur".

Pomoje ce poklices 10 oglasov jih bo nekaj sigurno reklo da lahko vse skup odnesejo in ti oddajo prazno - posebej ce bos ponudil da jim placas nekih 300-500 evrov za te sitnosti. Da tega ni v oglasu se ne pomeni da se ne da zmenit.

Strani: 1