Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Najemno stanovanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

aimon sporočil: 1.924
[Nepremičnine] Tema: Najemno stanovanje
[#2866039] 07.09.20 14:25 · odgovor na: anon-518732 (#2866031)
Odgovori   +    0
[Maticek]
je kar problem z dolgoročnim najemom. pred precej leti sem se zanimal, da bi najel. hotel sem neopremljeno in za vsaj 10 let, da bi si lahko uredil po svoje in da bi imel bolj mir pred sitnimi lastniki. nič takega ni bilo na voljo, potem sem kupil ...
Ko imaš denar za nakup lastnega stanovanja, ni problema. Ko pa je denarja premalo, obstaja le najem in dobro je, če imaš poleg najemnine tudi denar za opremo stanovanja, ki si ga nato opremiš, kot želiš.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2866039

Strani: 1

anon-518732 sporočil: 934
[Nepremičnine] Tema: Najemno stanovanje
[#2866041] 07.09.20 14:33 · odgovor na: aimon (#2866039)
Odgovori   +    0
[aimon]
> [Maticek]
> je kar problem z dolgoročnim najemom. pred precej leti sem se zanimal, da bi najel. hotel sem neopremljeno in za vsaj 10 let, da bi si lahko uredil po svoje in da bi imel bolj mir pred sitnimi lastniki. nič takega ni bilo na voljo, potem sem kupil ...

Ko imaš denar za nakup lastnega stanovanja, ni problema. Ko pa je denarja premalo, obstaja le najem in dobro je, če imaš poleg najemnine tudi denar za opremo stanovanja, ki si ga nato opremiš, kot želiš.
ja, ampak kaj če najemodajalec noče podpisati pogodbe za več kot za eno leto? če moraš po enem letu ven ti ni ravno v korist, če imaš zdaj na grbi še opremo, ki paše bolj ali manj tja od koder greš ven...

Strani: 1