Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Najemno stanovanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-518732 sporočil: 934
[Nepremičnine] Tema: Najemno stanovanje
[#2866031] 07.09.20 13:37 · odgovor na: aimon (#2866029)
Odgovori   +    0
[aimon]
> [rename]
> Najemniki niso želeli (ali niso mogli) kupovati še pohištva in je vsem bolj ustrezalo, da pridejo samo "oblečeni".

To so večinoma najemniki za kratkoročni najem.
> Ko smo kupili novogradnjo, smo en mesec celo oglaševali kot neopremljeno. Interesa ni bilo.

Imeli ste smolo, v tem kratkem času ni bilo najemnika, ki bi imel denar za novo pohištvo. Gotovo bi se našel, če bi oglaševali dlje kot en mesec. Stanovanja se tudi prodajajo in prodajalec ima denar in lahko opremi najemno stanovanje po svojem okusu. Bolje je najemno stanovanje, ki ga opremiš tako, kot želiš, kot najemno stanovanje, kjer ne smeš odstraniti starega pohištva, ki ga ne maraš, pa čeprav je to le nekaj kosov.

je kar problem z dolgoročnim najemom. pred precej leti sem se zanimal, da bi najel. hotel sem neopremljeno in za vsaj 10 let, da bi si lahko uredil po svoje in da bi imel bolj mir pred sitnimi lastniki. nič takega ni bilo na voljo, potem sem kupil in kasneje prodal, zraven pa še zaslužil.

za kratkoročni najem pa nekateri oddajajo celo s polnimi omarami, mislim počuti se kot doma, lastnik ima pa po omarah oblačila in obutev in druge osebne predmete.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2866031

Strani: 1

aimon sporočil: 1.924
[Nepremičnine] Tema: Najemno stanovanje
[#2866039] 07.09.20 14:25 · odgovor na: anon-518732 (#2866031)
Odgovori   +    0
[Maticek]
je kar problem z dolgoročnim najemom. pred precej leti sem se zanimal, da bi najel. hotel sem neopremljeno in za vsaj 10 let, da bi si lahko uredil po svoje in da bi imel bolj mir pred sitnimi lastniki. nič takega ni bilo na voljo, potem sem kupil ...
Ko imaš denar za nakup lastnega stanovanja, ni problema. Ko pa je denarja premalo, obstaja le najem in dobro je, če imaš poleg najemnine tudi denar za opremo stanovanja, ki si ga nato opremiš, kot želiš.

Strani: 1