Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pravosodje in sramotenje naroda

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-379669 sporočil: 7.964
[Glavni forum] Tema: Pravosodje in sramotenje naroda
[#2846953] 24.05.20 09:27 · odgovor na: anon-317028 (#2846929)
Odgovori   +    4
Lepo.

Moje prigode in razmišljanje, ad rem: Bral sem Bratje Karamazovi, Dostojevski, prišel do 40% prebranega (verzija Sto romani) in nato vrgel puško v koruzo. Zamešal sem že vse like, sploh moške like, ker so vsi bili že podobnega imena: Fjodor Aleksandrovič, Aleksander Fjodorič, Pavel Peter Aleksandrovič in podobno, poleg seveda samih Kamazovih... pa taka jajca... in prigode so se že ponavljale. Torej, prišel sem daleč v branju in ugotovil, da berem dolgovezna jajca. (Kafka je govoto bolj zanimiv v svojem bistvu.)

Lepo je, da imate tako aktivnega in predvsem zdravega sina... ampak pri borilnih veščinah je tako kot pri drugih branžah človeštva. Dokler je to blazina ali šport, si teoretično podkovan, ko pa gre zares je približno tako, kot je Železni Mike dejal: Vsi imajo plan, dokler jih nekdo ne trešči po nosu. Pravi borec ima polomljene kosti in poškodbe. Vse drugo je šport in teorija ter dobra vadba za dobro počutje.

Čestitke za vse dosežke v življenju. Prav gotovo pa je največji ta, če je vaš otrok realiziran in se počuti dobro v svoji koži.