Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

ZlatoTAD sporočil: 21
Zame odlična ideja! Verjetno se marsikdo ne strinja, ampak če bomo uvedli davčno amnestijo, bo del tega denarja prišel v Slovenijo, če pa ne, pa ne bo. Prepričana sem, da ta denar krvavo potrebujemo, in da je to boljše kot dvig (že tako visokih) davkov ali zmanjševanje pravic. Živi se od prakse, ne od teorije.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2845709

Strani: 1

slovenecnb1 sporočil: 5.616
[ZlatoTAD]
Zame odlična ideja! Verjetno se marsikdo ne strinja, ampak če bomo uvedli davčno amnestijo, bo del tega denarja prišel v Slovenijo, če pa ne, pa ne bo. Prepričana sem, da ta denar krvavo potrebujemo, in da je to boljše kot dvig (že tako visokih) davkov ali zmanjševanje pravic. Živi se od prakse, ne od teorije.
Ne vem kako razmišljaš ampak to je ukraden denar nam vsem in to naj vrnejo il milom il silom če s egrejo tako naj dajo ok. davčna amnestija do 31.12. 2020 po tem datumom vam poberemo vse
bigl sporočil: 18.363
[ZlatoTAD]
Zame odlična ideja! Verjetno se marsikdo ne strinja, ampak če bomo uvedli davčno amnestijo, bo del tega denarja prišel v Slovenijo, če pa ne, pa ne bo. Prepričana sem, da ta denar krvavo potrebujemo, in da je to boljše kot dvig (že tako visokih) davkov ali zmanjševanje pravic. Živi se od prakse, ne od teorije.
Če bi bila takoj po osamosvojitvi opravljena lustracija, davčna amnestija ne bi bila niti ideja, kaj šele potreba. Tako pa, da miljarde speljane s privatizacijo amnestirat je milo rečeno slaba šala. Po moje. Lep dan.

P.S.: seveda nedovoljena ekonomija vedno deluje in iz primerov drugih razvitih držav se vidi, da je tako. Naj znižajo davke doma, da pošteni ne bodo odhajali ven. Na kratko.

Strani: 1