Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[]
Med koronaprotestniki so raznorazni ljudje z raznoraznimi nameni. Njim je treba prisluhniti, dati priložnost, da povedo, odpreti debato...
Kulturniki, kulturnjaki in kulturnjakarji bi želeli le več denarja, temu pa se preprosto ne da prisluhniti.

Sem pričakoval od JJ, da se bolje obvlada... ampak Eriko Ž. napasti z bevskajočo novinarko... to je bila ena od najbolj kardinalnih napak njegovega PR...
Janša je rojeni vodja, posebej za krizne čase, je kot vojaški poveljnik, ki mora odločati. V tem koronačasu se dokazal kot sposoben predsednik vlade, ki pridobiva simpatije ljudi in bi lahko bil premier v več mandatih...Kar se tiče njegovih tvitov sem jih nehal brati in jih sploh ne berem. Kljub slabim izkušnjam z novinarji je nespoštljiv odnos do njih nekaj najslabšega.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2843298

Strani: 1

macon sporočil: 12.861
[FIN-311684]
> []
> Med koronaprotestniki so raznorazni ljudje z raznoraznimi nameni. Njim je treba prisluhniti, dati priložnost, da povedo, odpreti debato...

Kulturniki, kulturnjaki in kulturnjakarji bi želeli le več denarja, temu pa se preprosto ne da prisluhniti.
>
>Sem pričakoval od JJ, da se bolje obvlada... ampak Eriko Ž. napasti z bevskajočo novinarko... to je bila ena od najbolj kardinalnih napak njegovega PR...

Janša je rojeni vodja, posebej za krizne čase, je kot vojaški poveljnik, ki mora odločati. V tem koronačasu se dokazal kot sposoben predsednik vlade, ki pridobiva simpatije ljudi in bi lahko bil premier v več mandatih...Kar se tiče njegovih tvitov sem jih nehal brati in jih sploh ne berem. Kljub slabim izkušnjam z novinarji je nespoštljiv odnos do njih nekaj najslabšega.
Slovenski novinarji iz "osrednjih medijev" si zaslužijo le popolno ignoranco. Vlada naj jim pošilja splošne dopise in to je vse, kar rabijo vedeti. Na zaslišanjih pa naj bevskajo na svoje ljube Mesce in Židane oziroma se lahko trepljajo v nirvani kimanja in laganja.

Strani: 1