Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-379669 sporočil: 7.929
Zadnja sprememba: FIN-379669 06.05.2020 09:22
Kot sem dejal, 70% je bilo predvidljivo, 30% je ostalo neznanega.

(Kot glede respiratorjev in nabave sanitetnega materiala: Prav je, da smo naročili, prav je, da smo sedaj stornirali nekaj tega... onih 30% pa ostaja.
Treba je razčistiti druge vidike, če se je dogajal kriminal... Počivalšek mora iti stran s pozicije, ker je stvari organiziral on in bilo je mnogo netransparentnosti, moral bi se žrtvovati, je politično in objektivno odgovoren za zelo čudno vodenje stvari in prišlo bi potem do neke večje katarze v državi in pomiritve duhov... če gre Muženič, naj gre še Počivalšek in naj se ukvarja s svojimi bikci... tako se dela, da se da prava sporočila... in Vlada naj sedaj dela z roko v roki z domačim gospodarstvom - to mu dolguje, saj ga je tudi prosila za pomoč.)

(Gremo dalje, alternativa tej Vladi še ni resna in pripravljena, torej moramo sobivati s to Vlado, kakrkoli si mislimo o njej. Za sedaj ima z moje strani oceno 2/3... kar nej slabu... z vsakim dnem politiziranja in tviterskega bevskanja pa izgublja dragocen čas.)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2843273

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[]
Kot sem dejal, 70% je bilo predvidljivo, 30% je ostalo neznanega.
Prej bi bilo, da je znanost zaštekala, veliko je različnih mnenj tudi znanstveno "dokazanih", recimo, da je to tistih tvojih "70%", problem je neznanih "30%", ki jih je družba sprejela s spremembo utečenega načina življenja. Po pravici povedano nekakšnih velikih protestov zaradi karanten in izolacije po svetu ni bilo. V Sloveniji ropotajo pokolesarjeni prisesanci na proračun, paraziti, kulturniki in podobni, ki bi želeli, da se v koronačasu rešijo vsi njihovi nakopičeni problemi grozeč vsem nam, da jih drugače več ne bo...pa kaj, če jih ne bo?

Strani: 1