Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-379669 sporočil: 7.929
Zadnja sprememba: FIN-379669 26.04.2020 11:10
Lepo si napisal:

- da nisi želel sodelovati pri tako netransparentnih poslih (stari post)

- da poznaš pogodbe o dobavi

Neverjetno , koliko strojnikov, ki nič ne vedo o teh rabotah, pišejo, da navadni državljani nič ne vemo.

Če nisi desni vernik, boš povedal, koliko imaš posredno ali neposredno od teh poslov... če ne poveš, potem z vsakim zanikanjem poveš več, kot si misliš.

Največji problem je, ko je nekdo levi ali desni vernik. Z vsakim takim sem v življenju prej ali slej prišel navzkriž. Kot po pravilu... z vernikom se ne moreš pogovarjati, ampak se prej ali slej skregaš ali se obrneš in greš.

Kaj pa si ti, boš povedal z naslednjim postom? Valjda ne boš moralno zavržna dejanja sedaj zagovarjal, ker je treba obraniti lik polboga, kateregakoli že.

Zato sem na tem forumu... da radikalnim vernikom povem, dost vas imam , levih in desnih. Propad družbe ste, ker vaš radikalizem pelje v drekarijo, iz katere se normalni državljani ne bomo rešili še sto let.

Poglej, kjse smo sedaj? Vlada niti enega normalnega posla ne zna več izpeljati. Drek.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2841106

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.796
[]
Lepo si napisal:

- da nisi želel sodelovati pri tako netransparentnih poslih (stari post)

- da poznaš pogodbe o dobavi

Neverjetno , koliko strojnikov, ki nič ne vedo o teh rabotah, pišejo, da navadni državljani nič ne vemo.

Če nisi desni vernik, boš povedal, koliko imaš posredno ali neposredno od teh poslov... če ne poveš, potem z vsakim zanikanjem poveš več, kot si misliš.

Največji problem je, ko je nekdo levi ali desni vernik. Z vsakim takim sem v življenju prej ali slej prišel navzkriž. Kot po pravilu... z vernikom se ne moreš pogovarjati, ampak se prej ali slej skregaš ali se obrneš in greš.

Kaj pa si ti, boš povedal z naslednjim postom? Valjda ne boš moralno zavržna dejanja sedaj zagovarjal, ker je treba obraniti lik polboga, kateregakoli že.

Zato sem na tem forumu... da radikalnim vernikom povem, dost vas imam , levih in desnih. Propad družbe ste, ker vaš radikalizem pelje v drekarijo, iz katere se normalni državljani ne bomo rešili še sto let.

Poglej, kjse smo sedaj? Vlada niti enega normalnega posla ne zna več izpeljati. Drek.
Lej tole, kar bom napisal nima nobene zveze ne z maskami in ne z respiratorji, pač pa z osnovno poslovno kulturo!!!

Ko v poslovnem svetu izdaš naročilo dobavitelju si se s tem zavezal da boš blago, ki je pravočasno dobavljeno in v ustrezni kvaliteti, prevzel in Plačal v dogovorjenem roku.

Če tega ne storiš, te bo dobavitel tožil za poslovno škodo. To pomeni, da je od vsega tega daleč najcenejša opcija, da blago prevzameš in plačaš (neglede na to, če si naročil nekaj, kar ne boš nikoli rabil). Tega tvoj dobavitel ne more vedeti, tvoje muhe ga pa en kurc brigajo...Če si naročil, prevzemi in plačaj. Ker dobavitel je tudi moral naročiti surovine, organizirat proizvodnjo, določeno sklope ima morda že narejene (v trenutku, ko se ti spomniš, da "ne rabiš").

Odpovedovati dana naročila je Neposlovno, Neodgovorno in Pobalinsko...Na tem svetu vsa normalna sodišča določilo Lepo nadomestilo (seveda za plačat) tistemu, ki je nekaj naročil, pa je potem kar naenkrat storniral. Za vsako večje naročilo se običajno tudi napiše pogodba, kjer se določi penale v primeru odstopa od pogodbe. Velikokrat so ti penali todi v višini 100% (če se stranka premisli, ko je blago že skoraj pripravljeno za odpremo.

V mojem poslu se določene komponente izdelujejo strogo namensko, samo ulitki se včasih čakajo 1/2 leta....

In junak se spomni nekje na 1/2 večmesečnega dobavnega roka, da pa robe ne rabi....Ha ha...bolje da te takrat ni zraven.
kzupanc sporočil: 10.517
[]
Lepo si napisal:

- da nisi želel sodelovati pri tako netransparentnih poslih (stari post)

- da poznaš pogodbe o dobavi

Neverjetno , koliko strojnikov, ki nič ne vedo o teh rabotah, pišejo, da navadni državljani nič ne vemo.

Če nisi desni vernik, boš povedal, koliko imaš posredno ali neposredno od teh poslov... če ne poveš, potem z vsakim zanikanjem poveš več, kot si misliš.

Največji problem je, ko je nekdo levi ali desni vernik. Z vsakim takim sem v življenju prej ali slej prišel navzkriž. Kot po pravilu... z vernikom se ne moreš pogovarjati, ampak se prej ali slej skregaš ali se obrneš in greš.

Kaj pa si ti, boš povedal z naslednjim postom? Valjda ne boš moralno zavržna dejanja sedaj zagovarjal, ker je treba obraniti lik polboga, kateregakoli že.

Zato sem na tem forumu... da radikalnim vernikom povem, dost vas imam , levih in desnih. Propad družbe ste, ker vaš radikalizem pelje v drekarijo, iz katere se normalni državljani ne bomo rešili še sto let.

Poglej, kjse smo sedaj? Vlada niti enega normalnega posla ne zna več izpeljati. Drek.
Jest mam pa dost takih s poslanstvom. MRŠ!

Strani: 1