Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.796
[bigl]
> [rename]
> > [bigl]
> > > [FrRoSt]
> > > ZAGOTOVO! čakajo na rezultate testiranj!! In potem se bodo odločili...
> > >
> > > Če so Italjani, ki so tako krvaveli s to korono, začeli počasi odpirati, bi lahko Butale še počakale kaka dva meseca! :))
> > >
> > > Da se prepričajo, če zadeva res deluje in je VARNA!? :)
> >
> > Če bi bilo po rokometnem trenerju iz včerajšnega TV Faktorja, karantene sploh ne bi bila potrebna, če poenostavim. Včeraj je@Pertinač z gosti vsekal mimo. Športnega trenerja spraševat o konkcu karantene, pomislil sem da bo glede na temo gost @Mrevlje. Mislim, da se vsem že rahlo poznajo ti omejevalni ukrepi. Ko bodo končani bodo verjetno izpadli kot nepotrebni...Že vidim kritike, namesto zaslužene pohvale. Lep dan.
>
> Včeraj je Pertinač dejansko Požarju uničil vse, kar je (kar sta) gradila.
> Ne le, da je bila oddaja izrazito naperjena proti vladnim ukrepom (kar Pertinač tudi priznava, saj je napisal, da je zaradi te vlade ob polovico svojih prihodkov), ampak je s pomočjo obeh gostov dokazoval, da je bilo vse skupaj brez veze, da je to samo gripica in da je Šarčeva vlada ravnala prav, ker je poslušala stroko (in takoj v nič porinejo dr. Beovićevo)... in to rokometni trener in univerzitetni profesor, ex predsednik naslednice komunistične partije Slovenije... ki je še 14 dni nazaj hvalil Janšo, da je on edina prava izbira za vodenje vlade itd...
>
> K sreči je Tiselj s svojim "new-age-anti.NWO-ali ne vem čim že" izletavanjem odvzel oddaji vso resnost in jo spravil na nivo gostilniške debate ob pol polnoči, ko natakarji ven mečejo zadnje pjančke....

Lepo povedano, ko je Tiselj prvič končal, sem nehal gledat. Kiks @pertinaču toleriram, saj karantena pušča posledice....Nekaj je pač potrebno zavrtet in je težko bit tudi v karanteni izviren.. Ne bi rekel, da je @požarju vse uničil, bil je pač zdrs in to bo šef popravil. Podzavestno ga je začelo zanašat na levo:-)....Lep dan.
Bom dodal še eno opazko...

Bojan Požar je tako kot jaz prisoten tudi na Alter Forumu....

Tam je precej bolj LEVOnazorski kot na Faktorju..