Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

dronyx sporočil: 4.602
Zadnja sprememba: dronyx 21.04.2020 08:06
Se mi zdi, da se tile bonbončki sedaj nekako prelahko delijo, pa ne vem točno za kaj gre v tem konkretnem primeru. Nisem pa tudi razumel, zakaj točno so dobili dodatek upokojenci, razen da gre za kupovanje glasov. Dejstvo je, da so pokojnine večine upokojencev slabe in marsikatera ne zadošča za preživetje, ampak to velja z epidemijo ali brez. Upokojenci so po moje tudi najbolj zaščitena skupina, saj bodo pokojnine izplačali tudi ko ne bo imel nihče več dela, sploh pa borčevske pokojnine, ki so absolutno nedotakljive za naslednjih nekaj generacij prvoborcev.

Zanimivi je tudi delitev dodatkov v javnem sektorju, kjer bojda lahko dobiš celo do 65% dodatka k plači zaradi nevarnosti. Ampak to razumem, da so izpostavljeni nevarnosti tam, kjer so imeli opravka s potrjenimi okuženimi, ampak zakaj ta dodatek še številnim drugim, ki s tem niso imeli nikakršne veze? Bolj sem jaz izpostavljen nevarnosti ko grem v trgovino, kot pa v pisarni, kjer sedim sam. Problem vseh teh bonbončkov vidim v tem, da samo povečujemo zadolženost s tem, kriza pa ne bo trajala samo dva meseca in si bo treba sigurno še izposojat denar in povečevati dolg.

Not good, bi ob tem twittinil Donald Trump.