Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: Korekcija - pripravimo se za vstop na trg

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

IgorBinder sporočil: 235
[Borza] Tema: Korekcija - pripravimo se za vstop na trg
[#2819301] 27.02.20 11:10 · odgovor na: anon-238875 (#2819268)
Odgovori   +    0
[gflis]
Kako nizko mislite, da gredo sp, dow in nasdaq? Jaz se poigravam z idejo, da bi postopoma začel z vstopom na trg(pred kratkim sem preroško šel v obvezniški sklad in zdaj brez prask preživel prvi del korekcije.).

Jaz pravim, da nasdaq pod 8k vendarle ne gre in da naj se počasi začne s postopnim vstopom.
Trenutno je borzni trg nepredvidljiv. Kitajska, po poročanju virus počasi izgublja na moči, saj so Kitajske oblasti so sporočile, da je število novih smrti v četrtek znašalo 29, kar je najnižja dnevna količina od 28. januarja. (nihče pa ne pozna resnice, je pa trenutno po podatkih 2,804 vseh umrlih na svetu kar je zelo malo glede kužnost). V Evropi je virus bolj kot ne na začetku svoje poti, Ameriko pa po vsej verjetnosti še to čaka.

Globalni trgi so izbrsali ali izgubili v številkah več kot 3,6 biljona vrednosti dolarjev, kaj bo to pomenilo za delniški trg trenutno še nihče ne ve.

Je pa res da tudi mene srbijo prsti za postopni vstop, za začetek na Kitajski trg, pozneje Evropa in sledi Amerika, saj sem trenutno vse v EUR.