Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 20.02.2020 15:25
[milos9]
> [najobj]
> > [milos9]
> > > [najobj]
> > > ... Res pa je, da bi Petrol lahko opozoril na (pre)dolgo polnjenje, ko bi ga zaznal. Naftni trgovec lahko denimo tudi na daljavo ustavi polnjenje in s tem zaračunavanje. Ustavil bi ga lahko tudi sodelavec, če bi bil v bližini avtomobila. ...
>
> > > ... OK, ampak Miloš ni glih kaj dosti mislil ali pa ima nekoliko nenavaden odnos do drugih ljudi, ko je napisal zgoraj citirano, ker če ga jaz prav razumem, bi Miloš rad, da bi se Petrol odpovedal denarju - tudi če bi hotel, brez ključa avtomobila noben na Petrolu ne more narediti nič - ki ga kot pravično kazen kasira sebičnežom, ki vidijo samo sebe in ne mislijo nič, ko s svojim parkiranim(!) avtom na polnilnici onemogočajo drugim voznikom, da z elektriko napolnijo svoj avto, Petrolu pa onemogočajo oziroma bi onemogočili zaslužek, zaradi katerega je polnilnico sploh postavil ...
> > >

> > > P.S.: Miloš se skupaj z vsemi sebi podobnimi navdušenci lahko tolaži, da "porodne" težave s polnjenjem električnega avtomobila ne bodo trajale dolgo, ker v Ljubljani itak ne bo dovolj elektrike - nič ne slišim, da bi z novimi daljnovodi širili kapacitete - če se zaradi električnih avtomobilov nekaterih Ljubljančanov vsi preostali Ljubljančani ne bodo odpovedali elektriki za svojo vsakdanje življenje, kar pa zelo dvomim, da se bodo ...
> > V bistvu si narobe razumel. Na Petrolu so nas vprašali, če nam povrnejo sredstva, a sem to zavrnil. Plačali smo, kar smo zapravili, tako je prav. Namen članka pa je opozoril kaj se vam lahko zgodi, če ne veste. Najlažje je sporočilo predati v obliki skrajne, sicer resnične, zgodbe.
> ... ja, to je vse lepo in prav in seveda razumem, da je najlažje sporočilo predati v obliki skrajne, sicer resnične, zgodbe ... no, ampak brez ključa parkiranega avtomobila noben na Petrolu ne more narediti nič - OK, lahko pokliče pajka, ki avto odpelje - tudi če bi
> z novim softverom (= z novimi stroški) zaznal (pre)dolgo polnjenje električnih avtomobilov in ga na daljavo ustavil ... alzo, razumel sem te povsem pravilno, res pa sem te malo provociral, ker se z dopolnilom o namenu članka verjetno ne bi takoj oglasil ... aja, in da ne pozabim, a Zoki sploh še kaj dela ? ... khmm, mislim na nove daljnovode napeljane v center Ljubljane ...
Petrol lahko na daljavo prekine polnjenje, tudi brez ključa avtomobila.
... alzo, ti Petrolu predlagaš, da se sam v dobro neodgovornega lastnika parkiranega električnega avtomobila - če pozabim na žalujoče ostale, ki pridejo na tankštelo - prostovoljno odpove svojemu zaslužku, ki bi ga imel s prodajo elektrike v času, ko bi tisto neodgovorno teslo - ne mislim na tebe - blagovolilo priti po svoj brezplačno parkiran avto v centru mesta ... eh, jebiga ...

P.S.: če je vsako novo polnjenje za Petrol cenovno ugodneje od polnjenja "parkiranega" avtomobila, ste itak imeli srečo, da na Petrolu niso poklicali pajka, da bi poleg "kazni" z računom za elektriko plačali še kazen za napačno parkiranje ...