Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
Zadnja sprememba: anon-317028 14.02.2020 14:22
[vrac]
> [FIN-311684]
> > [vrac]
> > Sodišče EU ni pristojno za razsojanje o meji. To mi tudi vemo. Pa tega Sodišča EU sploh nihče ni vprašal...
>
> Njegovi argumenti delujejo prepričljivo. Kdo je on? zato sem se kot pravni svetlovalec zaposlil na sodišču Evropske unije v Luksemburgu...Zastopanje pred najvišjim sodiščem Evropske unije je bilo vedno izziv in mi je bilo v čast in veselje. Komisijo sem uspešno zastopal v številnih postopkih. Mislim, da imam v Sloveniji največ izkušenj z zastopanjem pred tem sodiščem..." Več na:www.ljubljana.si/sl/...n-kukovec/

Uspešen CV posameznika ne ščiti popolnoma pred streljanjem nesmislov ali da je tak imun pred oportunističnim obnašanjem. V omenjenem primeru gre prej za to, da bi moral glede na tesne povezave s Sodiščem EU, ko je delal kot svetovalec Pravne službe EU, ostati tiho. Kako boš kritiziral odločbo institucije s katero si ekonomsko povezan? Ne moreš. Lahko samo pritrjuješ, kot je omenjeni v tem primeru modro storil.
Bolj moteče deluje, da tako majhna država kot je Slovenija, ki nima veliko pravnih strokovnjakov z mednarodnimi izkušnjami ni ob pripravi te tožbe in drugih tožb poklicala vse živo v nekakšno svetovalno telo, ki bi iskalo najboljše rešitve.