Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[hocevarb]
> [alek14]
> Če sem prav razumel gre za hranilnik premogove elektrike, ki se dela ponoči in je potem na voljo podnevi. Gre za ojačevalnik CO2 odtisa.
> Ali se motim?

Težko odgovorim, ker vem samo tisto, kar sem napisal. Lahko pa vaše razmišljanje obrnem takole: FV potrebujejo back up v Tešu, ker pa komplementarnost ni brezhibna, jo izboljšuje baterija. Ergo, baterija je v končni fazi ojačevalnik za FV. :)

Poleg tega so sekundarno rezervo doslej ponujale termoelektrarne. Torej je baterija odškrtnila del posla Tešu.

Šalo na stran. Kot dobro veste, bomo takšne baterije vse bolj potrebovali za podporo obnovljivcem, in ne fosilcem. Šalo nazaj: baterija je torej žebljiček v Tešovo krsto :)
Borut, ti si najbolj izjemen in nenavaden novinar nove dobe. Ne zajebavam te. Prvic vidim, da je nekdo NAJPREJ dejansko postekal, da je 95% tega kar objavlja meaningless bullshit, ki ni samo napacen, ampak je popolnoma nepreverjiv - skratka bible studies, preostalih 5% pa je smiselnih po nakljucju - AND YOU ARE FINE WITH IT. You do not give a fuck, it's company policy and it pays your wage. Po domace: si prvi novinar, s tako pretanjenim smislom za ironijo da trolas samega sebe.

99,99% (z besedo: vsi razen tebe) novinarjev (vecinoma pa tudi ljudi nasploh) ne more prenesti bizarnosti lastnega polozaja (upajva da Milos ne zahaja v to temo, hehe...), in se jezno in zajedljivo odzovejo na nastavljena ogledala, ali pa se pretvarjajo da jih ni. Da je vse tipi top, to so samo neki bebavi haterji, "who cares, I'm impacting, I'm influencing, I have important shit to do here, I'm going places..."

Moj globok poklon tvojemu rolanju po sceni. Ce bos kdaj politik, bos najmanj Sarec!