Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
Zadnja sprememba: sopranos 06.02.2020 18:45
[rename]
Blablablablblabla.
Se je že začelo pranje #samdaniJanša!
Janša bo zdaj kriv, če bo treba na predčasne volitve?!!!
#presstitucija
To sem ti jaz že zdavnaj povedal, da je ta refleks oz. odpor do Janše pri ljudeh izjemno močan. Zanj je kriva tako leva medijska mašinerija, ki je to ljudem 30 let vtepala v glavo, kot Janša, ki je delal vse, da je ta image, ki ga je o njem ustvarjala levica, pomagal hraniti.

Jaz vidim pri starejši populaciji. Da jaz rečem, da ni Janša kriv za vse slabo v Sloveniji, sem že janšist za njih. To se jim kar stemni pred očmi, če kdo omeni Janšo.

Potem moraš vedeti, da so številni odlično osebno kariero zgradili s tem, da so bili kao anti-Janša. In potem na drugi strani ljudje, katerih kariera se je končala, ker so sodelovali z Janšo.

Ne pozabi, od vseh kriminalcev, ki so harali po slovenskih podjetjih, so šli sedeti samo štirje. Dva zato, ker sta prestopila v tabor Janše in endva, ker sta bila vedno dojeta kot desna.

Kakšno je torej sporočilo, ki ga naša država daje ljudem,ki hočejo obogateti za vsako ceno, tudi s krajo in goljfijo ter pomočjo politike? Vse se lahko oprosti, samo sodelovanje z Janšo ne in biti desen.

Saj folk ni ves butast. To lekcijo so dobro osvojili.
Kriv je Šarec.
In to vsaj 2x.
Prvič zato, ker je že sestavljal vlado takoj po volitvah.
Drugič pa zato, ker je odstopil, ker ni mogel obvladovati entropije, ki se je začela na prvi seji njegove vlade.
Zorko ima kar precej prav. Saj je dobro opisal Šarca in tudi druge stranke.

Kje točno vidiš problem?

Edit:
www.delo.si/novice/s...76438.html

Evo, poglej ta članek, da boš videl kako daleč so pripravljeni iti.