Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0430ABAKU sporočil: 1.781
Jaz imam pri Sparkasse zastonjske dvige po celem evro območju in se mi ne tako redko zgodi, da mi bankomat v tujini preprosto zavrne izplačilo (da bi mi zaračunali provizijo, se še ni zgodilo). Potem poizkusim na istem bankomatu s SKB kartico s provizijo in s tem pa gre brez težav.

Očitno je to fora (obvod), da ne kršiš EU predpisov. Na zastonjsko kartico enostavno ne daš denarja.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2814637

Strani: 1

sopranos sporočil: 11.404
[0430ABAKU]
Jaz imam pri Sparkasse zastonjske dvige po celem evro območju in se mi ne tako redko zgodi, da mi bankomat v tujini preprosto zavrne izplačilo (da bi mi zaračunali provizijo, se še ni zgodilo). Potem poizkusim na istem bankomatu s SKB kartico s provizijo in s tem pa gre brez težav.

Očitno je to fora (obvod), da ne kršiš EU predpisov. Na zastonjsko kartico enostavno ne daš denarja.
Sparkasse je malo hecna banka. Recimo v njihovem sistemu imajo ful slabo urejeno posodabljanje podatkov. Je hotela kolegica poslati denar na Transferwise, pa jo sistem ni spustil skozi. En mesec je trajalo, da so posodobili podatke. To je meni smešno. To ne more biti resna banka.

Meni se v Sloveniji še ni zgodilo, da mi za N26 ne bi dali denarja. V tujini pa nerad dvigam denar iz bankomata, če sem čisto odkrit. Imam raje s sabo nekaj gotovine, ostalo pa direkt na kartico.

Strani: 1