Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-111103 sporočil: 797
[rednaka]
> [xelle2000]
> Če se dovoli prevelik popust lahko ena multinacionalka z lahkoto ponudi dumpinške cene in umakne konkurenco s trga ter nato gre na najvišje priznane cene s 100 % tržnim deležem.
>
> Tako, da bi si avtorica članka lahko privoščila nekaj več samorefleksije. Pa kak klicaj manj uporabila v članku.

No, jasno, da bodo zdravniki na vse pretege zagovarjali visoke cene zdravil... samo lani so od originalne farmacevtske industrije dobili 11,5 milijona evrov, od generikov Leka in Krke pa še skoraj dva milijona...

Več pa v teh dveh člankih:

www.finance.si/89504...jona-evrov

www.finance.si/89503...jona-evrov
Ne premorete več kot ad personam poskus? Škoda le, ker nisem nikoli dobil nič od farmacevtov, ter da imajo pri meni farmacevtski zastopniki prepoved obiska, tako da o njih le berem v Financah.

Ne bi raje enkrat za spremembo naslovili vsebino argumenta? Vem, da je to malce težje, sploh ker zmanjša kredibilnost članka, ampak nikoli ni človek prestar, da se nauču obrti.

Mimogrede, a dobite kakšen bonus glede na število klicajev v članku?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2794031

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
Zadnja sprememba: anon-317028 16.09.2019 12:32
[xelle2000]
> [rednaka]
> > [xelle2000]
> >
> No, jasno, da bodo zdravniki na vse pretege zagovarjali visoke cene zdravil... samo lani so od originalne farmacevtske industrije dobili 11,5 milijona evrov, od generikov Leka in Krke pa še skoraj dva milijona...
>
Ne premorete več kot ad personam poskus? Škoda le, ker nisem nikoli dobil nič od farmacevtov, ter da imajo pri meni farmacevtski zastopniki prepoved obiska, tako da o njih le berem v Financah.
Pred kakšnim letom so mi mladi zdravniki (na eni trgatvi) govorili, da se ne strinjajo z nekaterimi zahtevami Fidesa (npr. da se jim plača odškodnina, če ne morejo fušati, mesečnimi zaslužki 10-15 tisočakov, sprejemanju svojih pacientov proti plačilu v zasebnih ordinacijah...), tudi plača se jim ni zdela slaba, želeli pa so manj administracije...Torej, niso vsi zdravniki pokvarenjaki pa vendar je tistih ta pravih hipokratovih premalo, da bi se znebili tistih, ki so iz poklica naredili sredstvo za bogatenje in gazijo čez vse...Sicer, meni se še vedno zdi, da je rešitev v privatizaciji slovenskega zdravstva, bolnišnic, UKC...pa naj zaslužijo kolikor jim trg dovoli. Kdo ve, kaj danes mislijo moji "mladi" zdravniki?

Strani: 1