Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2794026] 16.09.19 11:19 · odgovor na: anon-317028 (#2793982)
Odgovori   +    1
[FIN-311684]
Kaj se sekiraš? Pišeš, zabavaš se in vse jemlješ kot igro, jaz še kot rekreacijo.
Glede na število komentarjev si v vrhunski formi - najmanj za ajronmena. :-P
mi ni jasno kako me je Crt dal na ignore, saj s podjetniškega zornega kota, kje se borim za vsako stranko ne morem razumeti, da mu jaz kot redni naročnik in plačnik presedam s svojimi komentarji? Crt je še mlad, danes mu dobro gre, lahko tudi ignorira naročnike, sicer se bo v prihajajočih vremenih še marsikaj naučil.
Kot zastonjkar ne vem, kakšno "pogodbo" imate naročniki, ampak nekako bi si upal staviti, da vam nikjer ni obljubljeno, da vam bodo stregli s komentarji zaposlenih tudi tukaj v kevdru. Zato sem prepričan, da si malo zamešal vlogi Črta kot izvajalca storitev za Finance in posledično njihovo publiko s Črtom kot fizično osebo, ki je nekoč nekje menda zakrivila pravarianto tega foruma in menda zdaj pogodbeno gladi dlako tega ostarelega kljuseta. Ob tem z občasnim komentarjem obudi spomin na stare dobre čase, na kar se vrne k svojim čebelam, ki jih njihovi rojevitosti navkljub očitno smatra za bolj prijetne in produktivne od kletne kriptočloveške populacije. Dodaj čebelam še maline, psa in bicikel (jasno da tudi familijo, službo in običajno družbo), pa vidiš, kako nizko na lestvici smo delavski podzemniki. Od tod do ignora je samo majčken korakec - ounli a fut from geding a fut. :-P

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2794026

Strani: 1

najobj sporočil: 31.910
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2794033] 16.09.19 11:51 · odgovor na: pobalin (#2794026)
Odgovori   +    0
[pobalin]
> [FIN-311684]
> Kaj se sekiraš? Pišeš, zabavaš se in vse jemlješ kot igro, jaz še kot rekreacijo.
Glede na število komentarjev si v vrhunski formi - najmanj za ajronmena. :-P
... čuj, s takšno formo bi Roglič zmagal tudi na Tour de France, čeprav letos tam sploh ni dirkal ...
anon-317028 sporočil: 30.415
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2794034] 16.09.19 11:58 · odgovor na: pobalin (#2794026)
Odgovori   +    0
[pobalin]
> [FIN-311684]
>
Kot zastonjkar ne vem, kakšno "pogodbo" imate naročniki, ampak nekako bi si upal staviti, da vam nikjer ni obljubljeno, da vam bodo stregli s komentarji zaposlenih tudi tukaj v kevdru. Zato sem prepričan, da si malo zamešal vlogi Črta kot izvajalca storitev za Finance in posledično njihovo publiko s Črtom kot fizično osebo...
Res sem zamešal, bil sem prepričan, da je Črt zaposlen na Financah, zdaj pa izvem, da je podjetnik na trgu kot jaz in si seveda na forumu sam izbere komentarje na njegove komentarje, ki jih želi brati, tako kot jaz izberem knjige, ene so mi všeč, druge niso.

Strani: 1