Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2793982] 15.09.19 20:08 · odgovor na: pobalin (#2793978)
Odgovori   +    0
[pobalin]
> [najobj]
> P.S.: če je bil njihov namen in so zdaj Financarji zadovoljni, ker se s skoraj mrtvim forumom ne rabijo jebat, jim je uspelo, čeprav je meni malo hecno, da je nekdo zadovoljen, če pomaga pri umiranju svojega "otroka" ...

Hja, ene sreča pamet in gredo naprej, nekateri pa obnemogli obtičimo v tem kevdru, kot da bi nas Franklovija ujela v mišnico, da ne moremo nikamor. :-P
Kaj se sekiraš? Pišeš, zabavaš se in vse jemlješ kot igro, jaz še kot rekreacijo. Sicer, eni pišejo več, drugi manj, za nekaj časa izginejo, nekdo te vmes da na ignore listo, sicer, kljub temu, da sem mu verjetno presedal, mi ni jasno kako me je Crt dal na ignore, saj s podjetniškega zornega kota, kje se borim za vsako stranko ne morem razumeti, da mu jaz kot redni naročnik in plačnik presedam s svojimi komentarji? Brez skrbi, Crta, ki ga rad preberem in je škoda, ker ne piše več, ne bom dal na ignore, ker je to inkvizicijski ukrep (če bi lahko bi me raztegnil na gavgah), saj nimam nikogar na ignore, ker menim, da se tudi s tistimi, ki mislijo drugače ali v svojem stilu pišejo drugače, mogoče skačejo gor in dol, moramo pogovarjati s pisano besedo. Crt je še mlad, danes mu dobro gre, lahko tudi ignorira naročnike, sicer se bo v prihajajočih vremenih še marsikaj naučil.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2793982

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.628
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2793983] 15.09.19 20:12 · odgovor na: anon-317028 (#2793982)
Odgovori   +    0
[FIN-311684]
Crt je še mlad...
Mu prenesem to, bo zadovoljen :)
pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2794026] 16.09.19 11:19 · odgovor na: anon-317028 (#2793982)
Odgovori   +    1
[FIN-311684]
Kaj se sekiraš? Pišeš, zabavaš se in vse jemlješ kot igro, jaz še kot rekreacijo.
Glede na število komentarjev si v vrhunski formi - najmanj za ajronmena. :-P
mi ni jasno kako me je Crt dal na ignore, saj s podjetniškega zornega kota, kje se borim za vsako stranko ne morem razumeti, da mu jaz kot redni naročnik in plačnik presedam s svojimi komentarji? Crt je še mlad, danes mu dobro gre, lahko tudi ignorira naročnike, sicer se bo v prihajajočih vremenih še marsikaj naučil.
Kot zastonjkar ne vem, kakšno "pogodbo" imate naročniki, ampak nekako bi si upal staviti, da vam nikjer ni obljubljeno, da vam bodo stregli s komentarji zaposlenih tudi tukaj v kevdru. Zato sem prepričan, da si malo zamešal vlogi Črta kot izvajalca storitev za Finance in posledično njihovo publiko s Črtom kot fizično osebo, ki je nekoč nekje menda zakrivila pravarianto tega foruma in menda zdaj pogodbeno gladi dlako tega ostarelega kljuseta. Ob tem z občasnim komentarjem obudi spomin na stare dobre čase, na kar se vrne k svojim čebelam, ki jih njihovi rojevitosti navkljub očitno smatra za bolj prijetne in produktivne od kletne kriptočloveške populacije. Dodaj čebelam še maline, psa in bicikel (jasno da tudi familijo, službo in običajno družbo), pa vidiš, kako nizko na lestvici smo delavski podzemniki. Od tod do ignora je samo majčken korakec - ounli a fut from geding a fut. :-P

Strani: 1