Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
Tezko da bodo kolicinsko pokupili dovolj. Nemcem se enostavno trga. Namesto trdega dela in razvoja blef na blef. Bos na semaforju poleg Tesl3, cez 500 m bos klel ko Madzar, ker bo edina prednost tvojega avta TURBO napis in dvojna cena, pa malo lepsi na pogled. Ah ja, pa kaksnih 100 kilometrov prej bos z lucjo iskal polnilno postajo.
Ze pred 20 leti mi je prvi partner v DE povedal: MI, NE BI vec delali. Samo kopiramo kataloge en od drugega in prodajamo.
Sem videl eno novo gajbico od VW. Zgleda kot Polo, tehnika verjetno za pol k, cena pa skoraj ista kot T3. Pa vsak cas, tek sto nije, bodo investirali 1/6 denarja toliko kot je v Gigafactory, ki ze stoji in proizvaja baterije. Fantje niso prespal budilke in prisli v sluzbo ob 10h, prisli so drug ponedeljk. ;)))

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2793172

Strani: 1

abrame sporočil: 1.628
Se strinjam, zato tudi mislim, da edino kar jim bo v agoniji še pomagalo, bo vazelin. Te sanjače res čakajo hudi časi !!!!
anon-299030 sporočil: 1.227
Če bo VW pri vsakem avtu dodal samo 1000 eurotov, jih mora narediti najmanj 26 miljonov, da bo poravnal samo globe v ZDA, pa to še ni vse. Podobno pri ostalih precenjenih EU avtih. Vse bo šlo na račun dela v poceni državah in na račun slabše kvalitete.

Strani: 1