Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0430ABAKU sporočil: 1.776
[slovenecnb1]
Angleži bodo šli iz EU ven zlepa ali zgrda sdšli bodo tko da tole je bolj mazanje oči pred drugimi dejstvi v ozadju.
Očitno so že?
Pred dnevi sem hotel nekaj kupiti na UK Amazonu in na koncu gladko dobim v kalkulaciji še: import fee XX funtov. Tega mi do zdaj še nikoli ni vrglo ven. Samo pri ameriškem.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2792555

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[0430ABAKU]
> [slovenecnb1]
> Angleži bodo šli iz EU ven zlepa ali zgrda sdšli bodo tko da tole je bolj mazanje oči pred drugimi dejstvi v ozadju.

Očitno so že?
Pred dnevi sem hotel nekaj kupiti na UK Amazonu in na koncu gladko dobim v kalkulaciji še: import fee XX funtov. Tega mi do zdaj še nikoli ni vrglo ven. Samo pri ameriškem.
Veliko prodajalcev preko Ebaya je ze pred prvim rokom za brexit slo na posrednika PitneyBowes ki je specializiran za carinsko obravnavo posiljk (in seveda doda fajn provizijo) - njegova storitev je, da kupcu in prodajalcu garantira kaksne bodo dajatve po celi poti dostave in to zaracuna ze pri prodaji, in uredi vse carinske formalnosti.

Tako da, prodajalci preko ebaya iz uk so so ze nekaj casa pripravljeni na to, da dobijo status afriske culukafrije.

Strani: 1