Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.871
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2791839] 02.09.19 15:08 · odgovor na: pobalin (#2791818)
Odgovori   +    0
[pobalin]
> [najobj]
> ... eh, saj se ne razburjam, čeprav po ogledu totega de.wikipedia.org/wik...Malizia_II čuda od tehnike zdolgočasene bogataše še manj razumem, kot sem jih do zdaj, ker sem pač verjel, da vsaj za svojo osebno higieno malo bolj skrbijo, če se jim že jebe za vso sirotinjo okoli sebe ...

Kaj moreva, če so na svetu taka čuda od tehnike, s katerimi se bavijo bogataši in njihovi izbrani gladiatorji, raja pa to občuduje ali pa se huduje. Od lova na lisice do streljanja na glinaste golobe, od samohodne kočije z imenom gospice Mercedes, do enako imenovane hiperhibridno-elektronske štirikolesne hiper komplikacije, ki drvi s 300++ km/h.

Nič od tega ni ne socialno, ne pravično in ne eko, a veliki deli raje očitno še kar uživajo v voajeriranju teh rabot. In ker tako uživajo v njih, so krasen vzvod pa agitacijo in propagando, za spinanje, uajt-/grinuošanje itn. Samo eni mali martiniluterčki v vlažnih in temačnih delavskih kevdrih poslovnih časnikov se malo puntamo. Tako to gre.

> opraviš osnovne fiziološke potrebe, ki jih ima vsako človeško telo, pa ni važno, če je od bogataša ali od sirotinje ...

Male skrivnosti velikih mojstrov pa to. :-P
... ja, ob tem pa mimogrede navdušeno pogoltnejo še tako nemogoča (= sfejkana) sranja, kot je Gretino 14 dnevno "ekojadranje" čez Atlantik ...

P.S.: tudi če bi bil sam celih 14 dni nepretrgoma na tekmovalni jadrnici na valovih Atlantika, ne bi verjel, da sem res tam, tako da se ne smeš čudit, ker "ekopravljicam" ne verjamem, čeprav jih noč in dan objavljajo vsi "resni" mediji tega sveta ...