Strani: 1

sopranos sporočil: 11.404
[#2791152] 29.08.19 12:13
Odgovori   +    64
No ja, ne tako naivno no. To se dogaja ves čas. Je Šarec in njegovi so šalabajzarji. Ampak ta pokončna nadzornica je iz legla Jamnika. Ne gre torej za premiso poštenje vs korupcija. Gre za to da Šarčevi fantje ogrožajo Jamnikove fante in SD. Gre torej za klasični spopad med dvema skupinama. Med novo in staro gardo. In potem je tukaj še vprašanje Šoltesa. On je včasih vodil pomemben državni organ, ki je bdel nad drugimi državami organi. Sedaj pa išče eno lahko službico, z dovolj denarja, priboljški in malo dela. Kaj nam to pove o njem in njegovem preteklem delu?
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2791166] 29.08.19 12:44
Odgovori   +    38
Zadnja sprememba: anon-317028 29.08.2019 12:56
Spremljamo šarčevsko marginalizacijo inštitucij, ki bi morale delovati kot imunski sistem države. Marsikdo se danes nasmeji ob ugotovitvah računskega sodišča ali komisije za preprečevanje korupcije ali kakšnega drugega državnega revizijskega ali nadzornega organa skupaj s tožilstvom in sodstvom. Marginalizira se tudi moralno življenje, ki je pregneteno z Levico in njenim leninizmom brez vrednosti.

Rešitev je le ena. Le več zasebne lastnine in več individualne odgovornosti ter svobode bo prineslo več pravne države. Sicer, ne pozabimo, tožilci in sodniki, ki so največji krivci za razkroj pravne države in nedelovanje imunskega sistema v državi pravkar za tisto kar počnejo zahtevajo višje plače.
FIN-542731 sporočil: 472
[#2791174] 29.08.19 13:00
Odgovori   +    33
Boj se komedijanta, ki vodi državo.

Kogar ni tega strah, pač ni normalen in/ali živi na račun nas, ki ustvarjamo. In to velja za množico Slovenceljnev, predvsem javnosektoraških riti ter mnooožice prisesancev na državne jasli.

Zaključek: to pomeni, da normalni (po mojih kriterijih opredeljevanja normalnosti) smo v tem jebistanu nenormalni ...
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2791182] 29.08.19 13:25 · odgovor na: FIN-542731 (#2791174)
Odgovori   +    23
[]
Kogar ni tega strah, pač ni normalen in/ali živi na račun nas, ki ustvarjamo. In to velja za množico Slovenceljnev, predvsem javnosektoraških riti ter mnooožice prisesancev na državne jasli.
Zanimivo je, da Šarec in njegovi brez sramu spodbujajo javnosektoraše in prisesance na proračun naj povečajo svoje apetite pa bi jih glede na napovedano krizo morali krepko omejiti. Spodbujajo jih na razredni boj med njimi kot družbeno nadgradnjo in ostalimi kot materialno bazo družbe. Zaposleni v javnem sektorju morajo na gospodarstvo, podjetnike in naše delavce gledati kot nasprotnike, ker imamo nasprotne interese kot oni in nas zato disciplinirajo z globami, inšpekcijami, oboroženimi cariniki...
bp08 sporočil: 10
[#2791196] 29.08.19 13:55
Odgovori   +    19
"Afera" gospe Prijović kaže le na njena dvojna merila, šibkost in podrejenost....to je le vrh ledene gore...NAJ spregovori še "dnevnih brutalnih pritiskih" gospoda Boruta Jamnika. Bojmo se in ustavimo Jamnika! Maščevanjna so in bod vedno "sladka".
sopranos sporočil: 11.404
[#2791397] 30.08.19 09:44 · odgovor na: sopranos (#2791152)
Odgovori   +    3
Hmm, zanimivo branje današnji pozareport.si. Simona je torej v Jamnikovem krogu? Zadnjih nekaj njenih komentarjev mi je bilo res ful posiljenih in večkrat sem si rekel wtf. Pri tem zadnjem komentarju sem tudi pomislil na to kar je zapisal Požar. Ker ti njeni komentarji ne gredo skupaj s tem kar piše večina ostalih novinarjev.
sopranos sporočil: 11.404
[#2791405] 30.08.19 10:02 · odgovor na: (#2791400)
Odgovori   +    5
[rename]
> [sopranos]
> Hmm, zanimivo branje današnji pozareport.si. Simona je torej v Jamnikovem krogu? Zadnjih nekaj njenih komentarjev mi je bilo res ful posiljenih in večkrat sem si rekel wtf. Pri tem zadnjem komentarju sem tudi pomislil na to kar je zapisal Požar. Ker ti njeni komentarji ne gredo skupaj s tem kar piše večina ostalih novinarjev.

Vsak ima svoje kroge.... kot v tisti reklami, vsaka ima svoj faktor :-P
Saj jih ima tudi Požar.

Sem pa mislil, da je to znano... verjetno zaradi kroga s Katarino (Matejčič)...

In menda ne misliš, da je gospa nadzornica ravno "včeraj" doživela prvi klic v svoji karieri?
Seveda ne. Če je bilo tako kot piše Požar potem so Kralju nastavili past. Seveda ga je pokopala lastna aroganca in neumnost. In če prav razumem, so Šarca nategnili tudi pri Telekomu, zato sta pa Cirman in Vučevićeva upala iti v frontalni napad na Šarca.

Skratka, pestro bo.

Strani: 1