Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-518732 sporočil: 934
[dronyx]
Jaz nisem mogel verjeti, ko sem prebral, da električni avtomobili pri nas ne plačujejo letno dajatev za uporabo vozila v cestnem prometu (cestnino). Saj so avti tako kot ostali in potrebujejo vzdrževane ceste, dokler še vozijo po tleh. Torej nekdo plača 100.000 € za Teslo model S, ni mu pa treba plačati cestnine, kot ostalim šoferjem!? Kako jim kaj takega sploh lahko pride na misel? Naj plačajo potem lastniki električnih avtov še pol manj RTV naročnine, dobijo 50% popust na bureke in pravico do brezplačnega odiha v toplicah...Če se že delamo norca, se dajmo vsaj na polno.
ja točno to in v Nemčiji bodo novi parkingi v mestih izklučno zanje, ki dobijo subvencijo in je za njih vse zastonj.
zmeraj bolj je očitno, da so za krmilom v eu idioti. ni vprašanje ali bo ta ladja norcev nasedla ampak samo še kdaj.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2789854

Strani: 1

PyotrNovak sporočil: 5.775
Bolje da NE znaš nemško in NE bereš njihovih časopisov. Sem nehal.
Če je še M Moore posnel film da je green energija nateg potem veš koliko je urea....

Michael Moore and His Turn Against Renewable Energy

naturalgasnow.org/mi...enewable-e

6 days ago - Michael Moore, the radical movie guy who has made millions attacking capitalism, has turned against renewables, realizing they're mostly a ...

Pa če je par strel preveč sesulo GB sistem, potem veš kako krhke so mreže zaradi zelene energije.
Ena lepa, bela, ZELO MRZLA zima bo ozdravila EU zelene norosti. Dobro, tistih par tisč zmrznjenih bo pa cena zdravila.

Strani: 1