Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
Zadnja sprememba: pobalin 21.08.2019 16:43
[najobj]
... no, vsekakor pa slovenski mediji o njih bolj malo pišejo, ker sem za februarsko strmoglavljenje Boscarolovega letala po celih pol leta izvedel šele iz pobalinovega posta tukaj zgoraj ...
Poldrugega leta, bil je februar 2018! Tragika je v tem, da sem to prebral na linku, ki ga je vstavil rejver in očitno prebral samo naslov. Kakva plata takva vrata...

P.S.: Ker si z mariborskega konca me zanima, če se kaj voziš po AC proti Šentilju oz. če več ali tisti ob otvoritvi silno razvpiti in od Frankla nemarno kolumnizirani KFC še poha in prodaja kose pišk. Hvala za informacijo s terena.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2789796

Strani: 1

najobj sporočil: 31.870
[pobalin]
> [najobj]
> ... no, vsekakor pa slovenski mediji o njih bolj malo pišejo, ker sem za februarsko strmoglavljenje Boscarolovega letala po celih pol leta izvedel šele iz pobalinovega posta tukaj zgoraj ...
Poldrugega leta, bil je februar 2018! Tragika je v tem, da sem to prebral na linku, ki ga je vstavil rejver in očitno prebral samo naslov. Kakva plata takva vrata...

P.S.: Ker si z mariborskega konca me zanima, če se kaj voziš po AC proti Šentilju oz. če več ali tisti ob otvoritvi silno razvpiti in od Frankla nemarno kolumnizirani KFC še poha in prodaja kose pišk. Hvala za informacijo s terena.
... eh, kaj dosti več kot enkrat mesečno se tam ne vozim, ker se v Avstriji ne dobi nič takšnega, kar se ne dobi tudi pri nas, piščancev pa ne jem, ker mi smrdijo, tako da ti razen o nekaj parkiranih avtomobilih pred slavnim KFC žal ne morem nič povedat, ker se tam mimo vedno peljem z zaprtimi okni in maksimalno dovoljeno hitrostjo, da mi neprijetne vonjave ne bi slučajno pokvarile nadaljevanja vožnje ...

P.S.: glede na tole forum.finance.si/?m=...881&single , imajo slovenski novinarji resne težave z Boscarolom, če ne znajo angleško in glede na "Kakva plata takva vrata" neznanje angleščine med slovenskimi novinarji niti ni neka posebnost ...

Strani: 1