Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

vrac sporočil: 11.068
Prijatelj, zažgi se ti pred Parlamentom, če ti paše. Jaz te bom pa pogasil s kakšnim gasilnim aparatom, če bom slučajno prišel mimo (sem prostovoljni gasilec). In od kje ti ideja, da bi ravno jaz lahko kaj naredl proti uzakonjeni kraji v zdravstvu, zdravniki pa kot da niso temu zavezani? Logika ti nije najjača strana, bi rekli naši južni bratje.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2789525

Strani: 1

anon-111103 sporočil: 797
Zadnja sprememba: anon-111103 20.08.2019 11:44
[vrac]
Prijatelj, zažgi se ti pred Parlamentom, če ti paše. Jaz te bom pa pogasil s kakšnim gasilnim aparatom, če bom slučajno prišel mimo (sem prostovoljni gasilec). In od kje ti ideja, da bi ravno jaz lahko kaj naredl proti uzakonjeni kraji v zdravstvu, zdravniki pa kot da niso temu zavezani? Logika ti nije najjača strana, bi rekli naši južni bratje.
No, me veseli, da si našel logično vrzel v mojem sarkazmu, ki je bil le ponazoritev tvojega razmišljanja.

Od kje ti ideja, da bi zdravniki lahko kaj naredili proti uzakonjeni kraji v zdravstvu? Kako? S čarobno palico?

Družinski zdravniki se zavzemajo za možnost dela kot zasebniki v javni mreži (kot je to na Danskem, Nizozemskem, Franciji...) in bi preplačevanje avtomatično izginilo. Kaj naj še naredijo? Daj idejo, pa jo bom kot družinski zdravnik predal dalje. Ti bodo družinski zdravniko postavili spomenik, če zrihtaš izkoreninjenje uzakonjene korupcije.

Strani: 1