Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Česa se boji Donald Trump

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-518781 sporočil: 588
[Glavni forum] Tema: Česa se boji Donald Trump
[#2789454] 19.08.19 18:50 · odgovor na: anon-518781 (#2789450)
Odgovori   +    1
Ali pa če kar zdele namignem.

Volitve 2016 sem spremljal 5-10h dnevno, 1 leto. Več sem vedel kot katerikoli novinar tu.

Prvi sum, da nekaj ne deluje ok, se mi je sprožil, ko je Obama na novinarski večerji cel govor posvetil javnemu zafrkavanju Trumpa, njegove frizure, njegove potencialne kandidature, skratka njego narcistični ego je napadal cel govor. V Trump se je kuhal bes. Znotraj se je kreirala energija za kandidaturo.

Ker sem sklepal, da je Obama dober človek v osnovi in ujetnik sistema, ne more spremeniti ničesar, le izvaja, kar mu rečejo. Je pa bister in je Trumpa namenoma povabil na večerjo. Vedel je, da je šibka točka Trumpa narcisoidnost, drugače je pa dober človek, izjema med bogataši.

Vedel je, da Trump globoko v sebi zavida delavcem, ki nekaj dejansko znajo in bi bil rad v drugačnem življenju tudi sam del njih. Vedel je, da so roke teh delavcev prigarale njegovo bogastvo, on je le podisoval pogodbe. Potihem jih je občudoval, jih velikokrat obiskal in celo za kak dan, sem ter tja, delal na njihovih delovnih mestih, jih hvalil, cestital,...

Globoko v sebi bi jim rad vrnil, saj del tega, kar so mu pomagali ustvariti. Denarja je imel dovolj in ga ni več notranje zadovoljevalo. Tudi rekel je, saj bom za kmpaniji riskiral samo 1 hotel za 150mio, kar bo bo, 9 mi jih še ostane. Hotel je narediti nekaj velikega, pomembnega za ameriko, na koncu življenjske poti.

Obama je vedel, da premišljuje, vendar se ne upa, saj to je teren, kjer ni doma. Teren poln hinavščine, bolnikov, laganja. Zato ga je kuril cel večer. Vedel je tudi, da je med elito eden normalnejših med pacienti in da ga bo elita pustila delno pri miru, saj je njihov.

Mu je pa preko negativnih novic medijev sporočila, da ne bi še 1x kaj takega probal, oziroma komurkoli drugemu sporočila, kaj ga čaka, če si drzne vstopiti v oblastne strukture. Bernie Sandersa je pa tajna služba hitro ukrotila s pritiski na ženo. Za plebs so pač strožji ukrepi.