Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Anketa Dela: LMŠ podpora spet zrasla

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[Glavni forum] Tema: Anketa Dela: LMŠ podpora spet zrasla
[#2788606] 12.08.19 21:28 · odgovor na: (#2788599)
Odgovori   +    0
[rename]
Tako presstitucija vztrajno slika desnico, oz. SDS in JJ, zato se je zal taksna ocena zasidrala v mozganih vecine, ki se niti ne zaveda, kako so zmanipulirani.
Ne misli, da bo kaj drugace, ko se bo JJ upokojil...In tudi zato se vsaj 3 generacije ne bodo prisli nikamor.
(Sprva sem imel napisano “bomo”, potem sem poprqvil, saj jaz vec kot ene generacije ne bom docakal.)

Ja, placujemo karmicni racun komunisticne klavske revolucije....ker ga se vedno zanikajo in se celo pridusajo, da so jih se premalo poklali.
Se opravičujem, želel bi le, da tisti, ki jih ne maram ne zmagujejo na volitvah. Večina volivcev ima neverjetno ozek pogled na slovensko družbo in ugotavlja, da desnica ni dobrohotna, podpira stare pristope, volivci pa bi želeli nekaj novega. Desnica je v krizi in izgublja dušo...in seveda volitve za volitvami. Kaj če bi desnica opustila svoje zatohle norme?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2788606

Strani: 1

macon sporočil: 12.861
[Glavni forum] Tema: Anketa Dela: LMŠ podpora spet zrasla
[#2788649] 13.08.19 09:09 · odgovor na: anon-317028 (#2788606)
Odgovori   +    6
[FIN-311684]
> [rename]
> Tako presstitucija vztrajno slika desnico, oz. SDS in JJ, zato se je zal taksna ocena zasidrala v mozganih vecine, ki se niti ne zaveda, kako so zmanipulirani.
> Ne misli, da bo kaj drugace, ko se bo JJ upokojil...In tudi zato se vsaj 3 generacije ne bodo prisli nikamor.
> (Sprva sem imel napisano “bomo”, potem sem poprqvil, saj jaz vec kot ene generacije ne bom docakal.)
>
> Ja, placujemo karmicni racun komunisticne klavske revolucije....ker ga se vedno zanikajo in se celo pridusajo, da so jih se premalo poklali.

Se opravičujem, želel bi le, da tisti, ki jih ne maram ne zmagujejo na volitvah. Večina volivcev ima neverjetno ozek pogled na slovensko družbo in ugotavlja, da desnica ni dobrohotna, podpira stare pristope, volivci pa bi želeli nekaj novega. Desnica je v krizi in izgublja dušo...in seveda volitve za volitvami. Kaj če bi desnica opustila svoje zatohle norme?
Kakšne zatohle norme? Tvoj občutek je verjetno iz osrednjih medijev in iz družbene klime, ki jo ustvarja levica.

Bolj zatohlega kot je leva režimska struktura ni, ampak tebi tega še niso povedali. Uporabljaš čustvene predikate kot je zatohlo, dobrohotno, duša, dosti je pa, da gledaš, kaj se dogaja s sodnim procesiranjem pet milijardne bančne kraje in iz tega izpelješ zaključke.

Dušo in dobrohotnost pa prosim pusti sentimentalnim romanom.

Strani: 1