Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[deptama]
Glej, ne jemati stvari prevec osebno... mislil sem samo povedati, da je znanje, ki ga diplomant pridobi na slovenskih druzboslovnih fakultetah enako priblizno nic...toliko je tudi vredno zunaj slovenije..v sloveniji pa pac nesorazmerno prevec..
Pa kaj meni serješ na glavo z družboslovnimi fakultetami. Znaš biti skrajno žaljiv s svojimi predpostavkami. Kaj si pa ti dosedaj naredil, da druge žališ, ki pošteno služijo denar. Če se bo taka klima v Sloveniji nadaljevala bo tudi moj starejši raje spokal v širni svet, ima dobr zveze na Univerzi v Denverju, vam se pa naj vse podre kar zgradite. V državi, v kateri se uveljavljajo tako abotne ideje kot jih zatopa naš Petrček, za katerega je merodajno le, če si lastnik firma, pa magari dela zobotrebce, ali naš 311xxx, ki meni da učitelji delajo samo 3 ure v šoli plače imajo pa kot Francoski in za kaeterega je ideal učitelj na minimalni plači, ker je pač sam hudo trpel v šoli in ima urtraume ni perspektive niti za zweisteine, kaj šele za einteine. In edino kar lahko priporočam mladini je, odiite v svet, kjer vas bodo cenili. če bi pred 25 leti vedel, kakšne ideje se bodo širile po tej vukojebini bi tudi sam raje prevzel tegobe življenja v Ameriki. Uživajte vsi borci proti javnemu sektorju, dokler se vam kaj ne zgodi in boste urgentno potrebovali pomoč, dohtarca iz Brežic s koncesijo, vam jo bo namreč odklonila, v skrbi za svoje paciente.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2788330

Strani: 1

vrac sporočil: 11.068
LOL, ne se jezit, take zgrešene misli pač stalno srečujemo na tem forumu. Jaz sem se jih že navadil in me nti ne motijo več. Ljudje ne razumejo kaj je delitev dela, da pač moderna civilazacija temelji na storitvah, ne na proizvodnji. In z nadaljnjo robotizacijo bo klasičnih delovnih mest še manj.

Strani: 1