Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
Zadnja sprememba: robi2107 09.08.2019 13:17
[pobalin]
Jaz pa ohranjam sočutje...
Jah, si pač nepoboljšljivi filantrop. Dejstvo je, da človeka pred lastno neumnostjo ne moreta zaščititi ne bog, ne partija. Sicer pa je bilo o nigerijskih pismih že toliko povedanega v vseh možnih medijih, da prebiranje o tem na netu niti ni potrebno. Da ne omenjam "dokazov", ki jih ti modeli pošiljajo potencialnim žrtvam in se jim z aviona vidi, da so fejk. Vsak vsaj podpovprečno inteligenten človek bi moral nanjušiti, da tukaj nekaj smrdi.

Aja, še to, kako so me našli: poslali so sporočilo na moj oglas na Avtonetu, da se zanimajo za moj avto. Japajade, glih v Siriji jih zanima baš moj avto. Tako nekako izgleda njihov nateg:

community.headlightm...09.10;wap2

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2788050

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[robi2107]
Jah, si pač nepoboljšljivi filantrop.
Nepoboljšljiv ja.
Dejstvo je, da človeka pred lastno neumnostjo ne moreta zaščititi ne bog, ne partija. Sicer pa je bilo o nigerijskih pismih že toliko povedanega v vseh možnih medijih, da prebiranje o tem na netu niti ni potrebno.
Mogoče pa ni bilo tam in tako, da bi stare mame to opazile. Jaz tudi nisem opazil, da je bil okoljski minister svetovalec za seksualno radovedne cosmoavše, radijska in TV zvezda, ker je tisti del medijskega spektra zame na temni strani lune. Od vodiške Johance do šejka na Bledu, šlogarc itn. se da nategnit čisto v redu ljudi. Tudi jaz sem bil že nategnjen, pa se imam za razmeroma pronicljivega tipa.
Aja, še to, kako so me našli: poslali so sporočilo na moj oglas na Avtonetu, da se zanimajo za moj avto. Japajade, glih v Siriji jih zanima baš moj avto. Tako nekako izgleda njihov nateg:
community.headlightm...09.10;wap2
Iz Sirije s tajsko pisavo?

Strani: 1