Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 07.08.2019 15:42
[hocevarb]
> [najobj]
> ... eh, zakaj podnebna kriza, če pa z raznimi podnebnimi kuponi in zdaj še z zapovedanimi spremembami v kmetijstvu so podnebne spremembe za izbrance predvsem podnebna priložnost ...
Exactly my point. Z rubriko O&E bi rad pripomogel, da bi bilo med izbranci čim več naših podjetij in ljudi. (Priložnosti niso samo v kuponih.)

Prepiri o vplivu človeka na segrevanje k temu ne pripomorejo čisto nič. Podnebni skepticizem pa morda koga celo odvrne od tega, da bi skočil na ta vlak...
... OK, jaz glih nisem imel nekega posebnega pointa, ampak ko sem videl besedo kriza, sem se spomnil na enega drugega Boruta in na besedo priložnost, ki jo gospod predsednik namesto besede kriza tako rad uporablja ... no, dokler pa zaradi že obstoječih podnebnih kuponov in očitno obetajočih se novih kazni za proizvodnjo hrane ne bo kdo skočil pod vlak, bo kljub tudi meni - ne verjamem, da je v tako veliki meri kriv človek - očitnim podnebnim spremembam še nekako šlo ... khmm, razen če ne bo kmalu prepovedano tudi jesti, ker potem ne bodo problem podnebne spremembe, ampak bo problem, da ne bo ljudi, ki bi jih opazili ...