Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[abohte]
OK, res je, da si kdaj vzamem čas (2 ali 3 ure) in pripravim vnaprej 5l goveje juhe ali 5kg njokov, ampak to potem zadošča za 8 ali 10 družinskih obrokov.
In potem tvoja druzina (khm... za otroke gre :-p), je teh 8 ali 10 PREDPRIPRAVLJENIH obrokov?

Mene bi blo sram... :-))

Kot pravi bc123a, v primerjavi z UK so potrosniske trgovine v sloveniji obstale nekje v casih food rationinga.

Pogosta slovenceljska ideja, da anglezi ne znajo ne kuhat ne jest, me vsakokrat do srca nasmeji. Najraje jo izrecejo prostaki, ki so jim pice in raznjici visek gurmanstva in se nikoli niso bili v ostariji ki kasira cez 20 po osebi.

Pestrost trgovinske in gostinske ponudbe UK v primerjavi s podalpskim rajem kjer "se dobro zivi" je kot iz drugega vesolja. Imas tako konzerve za svinje kot konzerve za gurmane, vse s svojo ceno.

Zaprt Waitrose za gospode bo nadomestil lidl:
www.bbc.co.uk/news/u...e-49149461

Ugledni gospod je ves iz sebe:

"It could also drop the price of houses because it went up round here when Waitrose came in."

V Waitrosu ni sploh problem dobit pecenega free range pujska ali pohanega piscanca iz bio reje. Moj lokalni Sainsbury en oddelek "japonska kuhna" kjer sproti delajo sushije in se meljardo stvari ki ji ne vem imena, in licno zapakirajo v male prozorne skatlice, pa si vzames in neses domov (ali v sluzbo). Tko nekak zgleda:
images.app.goo.gl/qX...py6pTJEZu6

Pomoje tvoji njoki nimajo za burek :-) Ampak nisi kriv ti, pac pa ubostvo in skrtost naroda ki hodi v trgovine. Sloveniji mocno primanjkuje onih ki dobro zivijo, ceprav se to nedvimno da, da ne bo kdo rekel da ni tako.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2787610

Strani: 1

anon-20668 sporočil: 3.976
[NemirniTujec]
V Waitrosu ni sploh problem dobit pecenega free range pujska ali pohanega piscanca iz bio reje. Moj lokalni Sainsbury en oddelek "japonska kuhna" kjer sproti delajo sushije in se meljardo stvari ki ji ne vem imena, in licno zapakirajo v male prozorne skatlice, pa si vzames in neses domov (ali v sluzbo). Tko nekak zgleda:
images.app.goo.gl/qX...py6pTJEZu6
U, to pa dobro zveni (in izgleda).

That's t, I'm moving to Blighty :)
hostamox sporočil: 8.460
[NemirniTujec]
> [abohte]
> OK, res je, da si kdaj vzamem čas (2 ali 3 ure) in pripravim vnaprej 5l goveje juhe ali 5kg njokov, ampak to potem zadošča za 8 ali 10 družinskih obrokov.

In potem tvoja druzina (khm... za otroke gre :-p), je teh 8 ali 10 PREDPRIPRAVLJENIH obrokov?

Mene bi blo sram... :-))

Kot pravi bc123a, v primerjavi z UK so potrosniske trgovine v sloveniji obstale nekje v casih food rationinga.

Pogosta slovenceljska ideja, da anglezi ne znajo ne kuhat ne jest, me vsakokrat do srca nasmeji. Najraje jo izrecejo prostaki, ki so jim pice in raznjici visek gurmanstva in se nikoli niso bili v ostariji ki kasira cez 20 po osebi.

Pestrost trgovinske in gostinske ponudbe UK v primerjavi s podalpskim rajem kjer "se dobro zivi" je kot iz drugega vesolja. Imas tako konzerve za svinje kot konzerve za gurmane, vse s svojo ceno.

Zaprt Waitrose za gospode bo nadomestil lidl:
www.bbc.co.uk/news/u...e-49149461

Ugledni gospod je ves iz sebe:

"It could also drop the price of houses because it went up round here when Waitrose came in."

V Waitrosu ni sploh problem dobit pecenega free range pujska ali pohanega piscanca iz bio reje. Moj lokalni Sainsbury en oddelek "japonska kuhna" kjer sproti delajo sushije in se meljardo stvari ki ji ne vem imena, in licno zapakirajo v male prozorne skatlice, pa si vzames in neses domov (ali v sluzbo). Tko nekak zgleda:
images.app.goo.gl/qX...py6pTJEZu6

V tvojem članku so intervjuanci sami 50+, mogoče le zaradi ure obiska novinarja, tak da ni čudno da zapira. Mogoče pa mlajši generaciji navajenih maca in hitro pripravljene hrane dol visi za delikatese.

Imeti širok izbor za trgovino ni poceni, verjetno je cenejše danes to naročit prek spleta.

Dobre enolončnice so zakon, sam jih kuham bolj pozimi. Kuhanje na majhnem ognju in dolgo dušenje nič narobe če dve uri.

Strani: 1