Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[dikembe]
Prav gotovo so, vendar sem preprican, da ne igrajo tako pomembne vloge, kot (so) jo tile naši modeli. Vsaj tiste najbolj izpostavljene nemške gigante vodijo preverjeni, izobraženi ter moralno neoporecni ljudje.
O tem, da so vodilni ljudje v Nemčjiji a priori moralno neoporečni bi se pa dalo razprvljat v nedogled. Le kako lahko moralno neoporečen direktor pristane na goljufanje pri testih motorjev?

Bi rekel, da denar enako smrdi in tu in tam!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2787058

Strani: 1

smity sporočil: 248
[MarijanMacek]
> [dikembe]
> Prav gotovo so, vendar sem preprican, da ne igrajo tako pomembne vloge, kot (so) jo tile naši modeli. Vsaj tiste najbolj izpostavljene nemške gigante vodijo preverjeni, izobraženi ter moralno neoporecni ljudje.

O tem, da so vodilni ljudje v Nemčjiji a priori moralno neoporečni bi se pa dalo razprvljat v nedogled. Le kako lahko moralno neoporečen direktor pristane na goljufanje pri testih motorjev?

Bi rekel, da denar enako smrdi in tu in tam!
jaz bi rekel da razlika nastane pri količini pokvarjenih kapitalistov. V vsaki državi je nekaj kriminalcev. Tudi v privat firmah je vedno nekaj ljudi, ki zrak mešajo.

Enkrat je en profesor rekel, da ko je več kot pol firme po vezah not, moralno oporečnih in tako dalje, potem taka firma propade ali životari. Po lastnih izkušnjah bi se s tem razmerjem kar strinjal. Ugibam da je v Nemčiji manj firm, kjer je več kot pol ljudi moralno oporečnih.

Strani: 1