Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
Jaz so sluzbenega omrezja sploh ne morem brez VPNja, pa smo s stalisca IT fcked up ustanova ki jo je ze pred casom zaposlil zadnji administrator.

Ne vem kaksne bedarije tule kvasite, a ze vsako stanovanje v katerem je na koncu obvezno NAT router, je prakticno nedostopno, razen ce si uredite VPN.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2785741

Strani: 1

anon-43949 sporočil: 4.362
[bc123a]
Jaz so sluzbenega omrezja sploh ne morem brez VPNja, pa smo s stalisca IT fcked up ustanova ki jo je ze pred casom zaposlil zadnji administrator.

Ne vem kaksne bedarije tule kvasite, a ze vsako stanovanje v katerem je na koncu obvezno NAT router, je prakticno nedostopno, razen ce si uredite VPN.
Zaposlil ali zapustil?
anon-204390 sporočil: 13.528
[bc123a]
Jaz so sluzbenega omrezja sploh ne morem brez VPNja, pa smo s stalisca IT fcked up ustanova ki jo je ze pred casom zaposlil zadnji administrator.

Ne vem kaksne bedarije tule kvasite, a ze vsako stanovanje v katerem je na koncu obvezno NAT router, je prakticno nedostopno, razen ce si uredite VPN.
Javno dostopen wifi je lahko v bistvu trojanski konj. S privolitvijo v takšno omrežje lahko host dobi polni dostop do tvoje (mobilne) naprave.

Pred časom sem prisostvoval eni takšni praktični demonstraciji enega inženirja iz Izraela, sicer živečega v ZDA ( ampak skoraj gotovo je tip delal za MOSAD, sedaj mogoče za NSA - kdo ve, mogoče pa za vse hkrati - kdor več plača :)))..

da se vrnem na point; nazadnje sem mrzlično izklopil svoj mobi, ker nisem hotel da se na big screenu pojavijo moje personalne fotke, kot se je zgodilo nekaterim nesrečnim poslušalcem :))

Strani: 1