Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
Misliš da bomo dobili Marshallov Plan II? Ker dvomim če bo šlo tole mirno narazen. Glede na to kakšen fašizem je Merklca vpeljala v DE je samo vprašanje časa kdaj normalnim nemcem pade mrak na oči. Posledice pa vsi še predobro poznamo.
Policija NE sme poročati imen, narodnosti in podatkov ki bi identificirali storilce. KARKOLI rečeš proti temu je že kazniv sovražni govor.
Sem prevečkrat kozlal ko sem bral njihove spletne revije.
Pri težkih zločinih so že več kot dve leti blokirani komentarji.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2784978

Strani: 1

pirdih sporočil: 210
Izkoristil bom tvoj post, da prilimam tole malo ameriškega pogleda na EU (nima nobene veze z multikulti politično korektnostjo glede poročanja o zločin(c)ih) :

geopoliticalfutures....ean-union/

Notri je nekaj leposlovnih biserov, o katerih bi se lahko malo pogovarjali na FDVju pri mednarodnih odnosih. Dva sem iztrgal iz besedila:
The problem is that the European Union was not designed to manage a convergence of interests; it was designed to manage forces of divergence.
As for von der Leyen, she, like Macron, understands that the EU has reached a “reform or die” moment. What is less clear is if she understands that, for the Herculean task ahead of her, a national interest-based pragmatism will be a far deeper well from which to draw than an unnecessarily ideological European-ism.
Niso še čisto obupali nad "nami" - malo še manjka. :)

Strani: 1