Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.625
[abohte]
> [bc123a]
> Imam malo socialnih kontaktov, pa se te v glavnem remotely (kot receno s crtom se poznava 20 let samo na daljavo, nikoli v zivo, tako je z veliko ljudmi). Z v.d. zene sva tudi sicer samotarja, ki se zelo tezko vkljucujeva v slovensko socialno okolje (oz je zaradi najinega dusevnega zdravja bolje da se ne).

Čakaj mal... A ti hočeš reši, da bi crt lahko imel tako velik vpliv na tvoje duševno zdravje?
Jaz Črta poznam skoraj 20 let "v živo" in odgovor je pritrdilen :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2784940

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[Gustl]
> [abohte]
> > [bc123a]
> > Imam malo socialnih kontaktov, pa se te v glavnem remotely (kot receno s crtom se poznava 20 let samo na daljavo, nikoli v zivo, tako je z veliko ljudmi). Z v.d. zene sva tudi sicer samotarja, ki se zelo tezko vkljucujeva v slovensko socialno okolje (oz je zaradi najinega dusevnega zdravja bolje da se ne).
>
> Čakaj mal... A ti hočeš reši, da bi crt lahko imel tako velik vpliv na tvoje duševno zdravje?

Jaz Črta poznam skoraj 20 let "v živo" in odgovor je pritrdilen :)
Hear hear. Crt je zelo nevaren za dusevno zdravje, jaz se ga vse bolj izogibam... #bezgov liker
bc123a sporočil: 48.253
[Gustl]
> [abohte]
> > [bc123a]
> > Imam malo socialnih kontaktov, pa se te v glavnem remotely (kot receno s crtom se poznava 20 let samo na daljavo, nikoli v zivo, tako je z veliko ljudmi). Z v.d. zene sva tudi sicer samotarja, ki se zelo tezko vkljucujeva v slovensko socialno okolje (oz je zaradi najinega dusevnega zdravja bolje da se ne).
>
> Čakaj mal... A ti hočeš reši, da bi crt lahko imel tako velik vpliv na tvoje duševno zdravje?

Jaz Črta poznam skoraj 20 let "v živo" in odgovor je pritrdilen :)
Folk, malo glave v roke. Crt ni bil naveden kot primer nekoga, ki bi me spravljal ob zivce... almost everyone else does. Ok, ni tako hudo ampak dejansko tezko gledam folk, ki se kleno slovensko obnasa (zajebe, jamra, rinse & repeat in pricakuje da mu bos ves cas kimal).

Strani: 1