Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janša: Šrot laže - Šrot: Janši ne verjamem

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-119197 sporočil: 9.214
[Glavni forum] Tema: Re: Janša: Boško Šrot laže
[#278480] 09.07.08 13:14 · odgovor na: anon-21676 (#278470)
Odgovori   +    1
Raje ne povem, cesa sem jaz tipicen predstavnik, ker me bo sram :)

Uff, da bi te jaz likvidiral? Kako ti sploh to na misel pride? Jaz sem imel v mislil kaksne pogovore o racunovodstvu in revizorstvu. Ti pa kar na likvidacijo?? Ti je tak nacin komunikacije blizu?

Si nasploh bolj hud clovek? Tak, vzkipljiv, paranoiden ene malo? Pazi, jaz ne domnevam, ne trdim, samo sprasujem :)

Clovek me je oznacil za fasista. 021, a ga smem toziti za taksno osebnosto diskvalifikacijo? Menda je mozno toziti cloveka, ce te je zalil na internetu? Kako to poteka, me zanima, ce se bom spustil v to izkusnjo, malo mi je res dolgcas zadnje dneve :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 278480

Strani: 1

anon-9939 sporočil: 17.846
[Glavni forum] Tema: Re: Janša: Boško Šrot laže
[#278487] 09.07.08 13:18 · odgovor na: anon-119197 (#278480)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-9939 09.07.2008 13:19

dalex je napisal(a):
Raje ne povem, cesa sem jaz tipicen predstavnik, ker me bo sram :)

Uff, da bi te jaz likvidiral? Kako ti sploh to na misel pride? Jaz sem imel v mislil kaksne pogovore o racunovodstvu in revizorstvu. Ti pa kar na likvidacijo?? Ti je tak nacin komunikacije blizu?

Si nasploh bolj hud clovek? Tak, vzkipljiv, paranoiden ene malo? Pazi, jaz ne domnevam, ne trdim, samo sprasujem :)

Clovek me je oznacil za fasista. 021, a ga smem toziti za taksno osebnosto diskvalifikacijo? Menda je mozno toziti cloveka, ce te je zalil na internetu? Kako to poteka, me zanima, ce se bom spustil v to izkusnjo, malo mi je res dolgcas zadnje dneve :)

Evola iz KZ:

"Razžalitev

169. člen

(1) Kdor koga razžali, se kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do treh mesecev.
(2) Če je dejanje iz prejšnjega odstavka storjeno s tiskom, po radiu, televiziji ali z drugim sredstvom javnega obveščanja ali na javnem shodu, se storilec kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do šestih mesecev.
(3) Ne kaznuje se, kdor se o kom žaljivo izrazi v znanstvenem, književnem ali umetniškem delu, v resni kritiki, pri izvrševanju uradne dolžnosti, časnikarskega poklica, politične ali druge družbene dejavnosti, pri obrambi kakšne pravice ali pri varstvu upravičenih koristi, če se iz načina izražanja ali iz drugih okoliščin vidi, da tega ni storil z namenom zaničevanja.
(4) Če je razžaljenec razžalitev vrnil, sme sodišče obe stranki ali eno izmed njiju kaznovati ali kazen odpustiti."

Pa iz OZ:

"Povrnitev premoženjske škode pri žalitvi časti ali širjenju neresničnih trditev

177. člen

(1) Kdor žali čast drugega ali kdor zatrjuje ali raznaša neresnične trditve o preteklosti, znanju ali sposobnosti drugega ali o čem drugem, čeprav ve ali bi moral vedeti, da so neresnične, in mu s tem povzroči premoženjsko škodo, jo mora povrniti.
(2) Vendar ne odgovarja za povzročeno škodo, kdor sporoči o drugem kaj neresničnega, ne da bi vedel, da je neresnično, če je sam ali tisti, kateremu je to sporočil, imel pri tem resen interes."
anon-21676 sporočil: 52
[Glavni forum] Tema: Re: Janša: Boško Šrot laže
[#278493] 09.07.08 13:23 · odgovor na: anon-119197 (#278480)
Odgovori   +    1

dalex je napisal(a):
Raje ne povem, cesa sem jaz tipicen predstavnik, ker me bo sram :)

Uff, da bi te jaz likvidiral? Kako ti sploh to na misel pride? Jaz sem imel v mislil kaksne pogovore o racunovodstvu in revizorstvu. Ti pa kar na likvidacijo?? Ti je tak nacin komunikacije blizu?

Si nasploh bolj hud clovek? Tak, vzkipljiv, paranoiden ene malo? Pazi, jaz ne domnevam, ne trdim, samo sprasujem :)

Clovek me je oznacil za fasista. 021, a ga smem toziti za taksno osebnosto diskvalifikacijo? Menda je mozno toziti cloveka, ce te je zalil na internetu? Kako to poteka, me zanima, ce se bom spustil v to izkusnjo, malo mi je res dolgcas zadnje dneve :)



še vedno nisi odgovoril na vprašanje: kaj imajo veze moji osebni podatki?

sicer pa se moram popraviti. iz tvojega načina komunikacije se mi zdi, da gre za tipičnega predstavnika fašistov. to je moje osebno mnenje. ničesar pa ne trdim.
anon-3916 sporočil: 1.205
[Glavni forum] Tema: Re: Janša: Boško Šrot laže
[#278519] 09.07.08 13:42 · odgovor na: anon-119197 (#278480)
Odgovori   +    0
Dalex kaj boš tožil, stavkat prični....

Strani: 1