Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-127452 sporočil: 2.567
[exarkun]
Po mojem bo v tem stoletju Kitajska prevzela vodenje sveta od ZDA. Res sicer, da imajo težave z baloni, vendar to se da dolgoročno preživet. Bolj me skrbi slovenizacija Zahoda. Vsake volitve na Zahodu so boj med plemeni, kar je katastrofa. V najslabšem primeru bo Zahod končal kot Jugoslavija. Zdaj se poskuša ljudi, ki opozarjajo na probleme utišat (ker zatiranje svobode govora je v Jugoslaviji obrodilo super sadove). Mene dosti bolj skrbi kaj bo v Evropi. Na eni strani zradikalizirani potomci priseljencev, na drugi strani vzpon fašistoidnih strank. Nič dobrega se ne obeta.
Evropa je greznica, kamor prihajajo samo še tisti, ki hočejo viseti na sociali. Uporabni tujci gredo raje v ZDA, Singapur, Južno Korejo, magari na Kitajsko.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2784649

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[Valuk]
> [exarkun]
> Po mojem bo v tem stoletju Kitajska prevzela vodenje sveta od ZDA. Res sicer, da imajo težave z baloni, vendar to se da dolgoročno preživet. Bolj me skrbi slovenizacija Zahoda. Vsake volitve na Zahodu so boj med plemeni, kar je katastrofa. V najslabšem primeru bo Zahod končal kot Jugoslavija. Zdaj se poskuša ljudi, ki opozarjajo na probleme utišat (ker zatiranje svobode govora je v Jugoslaviji obrodilo super sadove). Mene dosti bolj skrbi kaj bo v Evropi. Na eni strani zradikalizirani potomci priseljencev, na drugi strani vzpon fašistoidnih strank. Nič dobrega se ne obeta.
Evropa je greznica, kamor prihajajo samo še tisti, ki hočejo viseti na sociali. Uporabni tujci gredo raje v ZDA, Singapur, Južno Korejo, magari na Kitajsko.
Vsakega se da naučiti kaj uporabnega! Saj ni treba, da so inšpektorji, zdravniki in dohtarji...

Ali jih znaš naučiti, porabiti in (zadovoljivo) izkoristiti sebi v prid, je pa drugo vprašanje. ...

Strani: 1