Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

ogo sporočil: 3.087
[Micare]
Pavilno. Zaradi zlorabe. Je pa sistem uporaben za iskanje ukradenega avta ali tistega, ki je bil udležen v nesreči ali povezan s storilci kaznjivega dejanja ali prekrška. Brez hranjenja in možnosti vpogleda v živo. Torej ne sme biti možno videti številke, ki se preverjajo oz. so se preverjale. Pooblastilo, da s vnese števika in številke primerjajo brez shranjevanja. Vedno z navedbo pooblaščene osebe in vzroka. Če tega ni ni iskanja in če kdo zlorabi, da vidi če njen mož redno vozi k osamljeni ... Hujša kršitev delovnega razmerja, zloraba pooblstil - prepoved opravjanja del z dostopom do zaupnih podatkov doživljensko. Tudi barva, tip, znamka ... isto velja za kitajwski sistem prepoznavanja obrazov. So našli iskanega med gledlci nogometne tekme. Se pa gledalce snema in po potrebi išče razgrajače. Ko kupiš karto oziroma stopiš na območje prireditve se se tem strinjaš. Kako pa je s snemanjem na javnih in zsebnih površinah pa ne vem.
Podatki se vedno shranijo. Le za vprašanje časa gre. A le za čas poizvedbe, ali za dlje.

Tudi avtomatska prepoznava shrani podatke, najmanj v delovni pomnilnik, da lahko dela potem preverbo naprej. Ko slednje opravi, lahko podatek zavrže.

Tudi policaj, če se mu zdi avto sumljiv, v svojo butico shrani podatke, pokliče po radijski postaji naprej in čaka odziv, kaj mu bo dispečer javil, a je avto ukraden, ali ne. Potem bo pa podatek pozabil ali pa tudi ne. Slednje pa že sedaj počno.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2784229

Strani: 1

Micare sporočil: 1.582
Gre za za to da se ne shranjujuje in se ne da videt. Je za trenutek v sistemu RAM - a izgine, če ni iskana. Vkolikor bi bili policisti sposobni ali usposobljeni si zapomnit vsaj 200 številk vsak dan jim privoščim 3x plačo. Jaz sem si delno zapolnil "fitipaldijevo" številko, rumeno barvo, velikost avta ... , ko je divjal v nepreglednem ovinku v naselju. Se je zaletel vame ob priliki, v istem ovinku a mislim da ni nikoli več ni vozil. Alkohol, pobeg s kaja nesreče, prehitra in neprilagojena vožnja. Lahko bi ubil koga. Jaz sem bil v močnem avtu. Tudi njemu ni bio hudega.

Strani: 1