Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[NemirniTujec]

Skrajno poniglavo je od Kitajcev, da so si drznili tako gospodarsko zrasti, da imajo njihova neravnovesja vpliv celo na Nas, dobre in postene ljudi :-) Da jih ni sram! Da ne omenjam, koliksne deleze nafte in plina porabljajo - norci sploh ne razumejo, da surovin na svetu pac ni dovolj, da bi lahko vsi ziveli kot Mi!
Imas do neke mere prav - podobno kot glede migrantov sem preprican da bo zahodni mali clovek z veseljem podprl, kaj podprl, zahteval, da se arabce na BV stolce v kameno dobo, kitajce pa ne tako dalec, ampak ravno toliko da bo spet bazen poceni storitev za zahod.

Mark my words. Vem da je horrible, ja.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2784062

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[bc123a]
> [NemirniTujec]
>
> Skrajno poniglavo je od Kitajcev, da so si drznili tako gospodarsko zrasti, da imajo njihova neravnovesja vpliv celo na Nas, dobre in postene ljudi :-) Da jih ni sram! Da ne omenjam, koliksne deleze nafte in plina porabljajo - norci sploh ne razumejo, da surovin na svetu pac ni dovolj, da bi lahko vsi ziveli kot Mi!

Imas do neke mere prav - podobno kot glede migrantov sem preprican da bo zahodni mali clovek z veseljem podprl, kaj podprl, zahteval, da se arabce na BV stolce v kameno dobo, kitajce pa ne tako dalec, ampak ravno toliko da bo spet bazen poceni storitev za zahod.

Mark my words. Vem da je horrible, ja.
Mark my words: prepozno je. Celo americani, ki so najbokj zlehtni, so po smesnih 50.000 mrtvih iskali vse mozne poti ven iz vietnama. V iraku je bilo mrtvih 5.000 pa je bilo ljudstvo cist sito vojne.

Da bi pa debeloriti evropejci koga v kako kameno dobo poslali pa je beyond laughable :-)

Strani: 1